• Informacje na temat:

  brzeska

Artykuły na temat: brzeska
 • "Złotopolscy": Zmarł Andrzej Brzeski

  W piątek, 29 czerwca, zmarł aktor Andrzej Brzeski, znany z seriali takich jak "Na Wspólnej", "Złotopolscy", "M jak miłość". Przegrał walkę z rakiem.

 • Emilia Komarnicka: Co zwala ją z nóg?

  Gwiazda "Na dobre i na złe" oraz "Rancza" przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Emilia Komarnicka zdradza również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

 • Nie żyje Andrzej Brzeski, aktor z serialu "Złotopolscy" i "Na Wspólnej"

  Andrzej Brzeski, kompozytor, wykonawca poezji śpiewanej i aktor znany z serialu "Złotopolscy", zmarł w piątek 29 czerwca. Przegrał walkę z chorobą. Miał 68 lat.

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • Barwy szczęścia

  Eryk i Kajtek zauważają, że Milewiczem interesuje się młoda nauczycielka biologii, Kinga Brzeska. Serial obyczajowy,

 • Audioriver 2013: Konkurs rozstrzygnięty!

  Kudrick Project i kolektyw TipTop to laureaci konkursu "Zagraj na Audioriver 2013", którzy w nagrodę wystąpią 26 i 27 lipca na płockim festiwalu. Blisko 130 DJ-ów i producentów walczyło o zwycięstwo w konkursie organizowanym przez festiwal Audioriver i portal Muzzo.pl. O ostatecznych wynikach zadecydowali internauci w sms-owym głosowaniu.

 • Malanowski i Partnerzy

  ..., i w której pracował również mąż klientki. Odkrywają, że jedna z pacjentek kliniki, Monika Brzeska oskarżała Filipa o to, że w wyniku jego błędnej decyzji jej wymarzone dziecko zmarło w trakcie...

 • Praski folklor Lubaszenki

  Były filmy "Sztos", "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota", "E=mc2", a potem długo, długo nic? Być może Olaf Lubaszenko szukał w tym czasie złotego środka na zrobienie kasowego filmu? Szukał i znalazł na warszawskiej Pradze.

 • "Barwy szczęścia": Ryzykowne decyzje

  ...- nauczycielką biologii. Oboje odkryją, że mają ze sobą dużo wspólnego. Brzeska nie skrytykuje nawet romansu kolegi z uczennicą. - Rozumiem cię... I raczej współczuję. Sama niedawno ledwo się wybroniłam...

 • "Wiedźmy": Nowy serial TVP

  22 października telewizyjna Jedynka rozpoczęła emisję nowego serial u obyczajowego "Wiedźmy". Bohaterki filmu grają: Katarzyna Figura ( "Żurek" ), Maria Seweryn ( "Kolejność uczuć" ), Magdalena Różczka (serial "Oficer"). Reżyserem serialu jest Jan Kidawa-Błoński ( "Skazany na bluesa" ).

Zdjęcia na temat: brzeska
Wideo na temat: brzeska
Dyskusje na temat: brzeska