• Informacje na temat:

  brzozowski sportowiec

Artykuły na temat: brzozowski sportowiec
 • O ślubie polskich gwiazd mało kto wiedział. Jest od niego sporo młodsza!

  A to zaskoczenie. Słynny polski sportowiec i młodsza od niego o 16 lat uczestniczka show Polsatu zostali małżeństwem. Właśnie udali się w podróż poślubną...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Izabella Krzan rozstała się z ukochanym. Ma już nowego!

  Z poprzednim chłopakiem nie pasowali do siebie. Okazuje się, że Izabella Krzan (23 l.) i Konrad rozstali się. Teraz lekarza u jej boku zastąpił sportowiec.

 • To już dziś! Doda gwiazdą. Kto jeszcze?

  W czwartek (24 lutego) odbędzie się ceremonia rozdania nagród Viva Comet 2011. Na imprezie pojawią się liczne gwiazdy: te, które odbiorą nagrody i takie, które uświetnią show swoimi występami. Oczywiście na Viva Comet nie może zabraknąć Dody!

 • ..."Heli w opałach") 5. Katarzyna Walter (aktorka "Heli w opałach") 6. Sylwia Gruchała (sportowiec - florecistka) 7. Natalia Lesz (piosenkarka) Mężczyźni: 1. Paweł Stasiak ( wokalista Papa D.) 2. Marek(...) "Na Wspólnej") 7. osoba związana ze sportem wodnym (Wojciech Brzozowski lub Paweł Korzeniowski) W "jak ONI śpiewają" : Kobiety: 1.Ola Szwed ( "Rodzina zastępcza") 2. Alżbeta Lenska ("Kryminalni...

 • "Taniec z gwiazdami" zarobił 30 milionów

  "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" był jednym z najchętniej oglądanych programów tej wiosny. Okazuje się, że zarobił dla Polsatu ponad 30 milionów złotych. Tyle, przez prawie trzy miesiące, zapłacili reklamodawcy.

 • "Taniec z gwiazdami": Klaudia Halejcio trenuje na lekach przeciwbólowych! Co z resztą?

  Aktorka Aneta Zając (32 l.) narzeka na ból mięśni, piosenkarz Rafał Brzozowski (33 l.) treningi komentuje jednym słowem: masakra. "Przyznam się wam, że przez kilka pierwszych treningów ledwo(...) zabezpieczył rękę specjalnymi plastrami. Nie odczuwam tak mocno dolegliwości, więc cieszę się, że nie będzie trzeba odpuszczać dalszych treningów. Niejeden sportowiec musiał walczyć mimo kontuzji, więc myślę...

 • "Taniec z Gwiazdami": Ostatni taniec Jacka Lenartowicza

  "Czarnym koniem" drugiego odcinka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" okazał się Dawid Kwiatkowski, który w parze z Janją Lesar zatańczył rewelacyjną cza-czę. Z programem pożegnała się para Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając trenuje do "Tańca z gwiazdami"

  Terrazzino, wystąpią także: piosenkarz Rafał Brzozowski, któremu towarzyszyć będzie Izabela Janachowska, aktorka Viola Arlak z partnerem tanecznym Krzysztofem Hulbojem, aktor Jacek Rozenek w parze(...) Maserakiem oraz sportowiec Piotr Gruszka, którego nauczy tańczyć Nina Tyrka. Pierwszy odcinek "Dancing with the Stars" już 7 marca na antenie telewizji Polsat.

 • "Czarna Mamba" ostrzy pazurki

  W piątek, 7 marca, w telewizji Polsat rusza 14. edycja "Tańca z gwiazdami". W jury show zasiądzie m.in., znana z wcześniejszych odsłon programu, Iwona Pavlović, która już nie może doczekać się pierwszego odcinka.

Wideo na temat: brzozowski sportowiec
 • Klitschko

  Pełnometrażowy dokument opowiada historię dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu: Witalija i Wladimira Kliczków. Mamy szansę podejrzeć życie wielkich mistrzów od stawiania pierwszych kroków w boksie w Związku Radzieckim. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do elity czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczęło się w 1996 roku pierwszą zawodową...