• Informacje na temat:

  brzuszek ani muchy

Artykuły na temat: brzuszek ani muchy
 • Anna Mucha jest w ciąży? Jedno zdjęcie wywołało spekulacje!

  ...nie tylko na ekranie, lecz również w życiu prywatnym?  Takie spekulacje pojawiły się po publikacji nowego zdjęcia Muchy. Na gali z okazji 18. urodzin serialu Anna pojawiła się w czerwonej sukience(...) Muchy. "Ania w ciąży?" - dopytywała jedna z internautek. Niektórzy nawet gratulowali!  Wy też dostrzegacie u Muchy zaokrąglenia? *** Zobacz więcej materiałów:

 • Ania Mucha zmienia płeć

  Ania Mucha po raz kolejnych zaskoczyła, przebierając się za... Grzegorza Skawińskiego. Lider zespołu Kombi zasiadł na czwartym fotelu jurora i był wyraźnie zszokowany niespodzianką, jaką sprawiła mu aktorka. Z show odpadła Elżbieta Romanowska.

 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  Romantyczne spacery, czułe pocałunki, radosne poranki, gdy budzi się u boku ukochanego. Anna Mucha nie może ostatnio narzekać na nudę na planie serialu "M jak miłość". Magda Marszałek, w którą się(...) dziecko - zdradza gazecie osoba pracująca przy produkcji serialu. - Krystian głośno popiera pomysł Ani, z którą jest prywatnie zaprzyjaźniony. Twierdzi, że chciałby, aby jego bohater doświadczył...

 • Anna Mucha w ciąży!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z serialu "M jak miłość", jest w ciąży! Zdaniem dziennikarzy jednego z dwutygodników, aktorka urodzi swe drugie dziecko na początku przyszłego roku...

 • Anna Mucha nie może schudnąć po ciąży!?

  Odkąd celebrytka została mamą, wielokrotnie podkreślała, że dieta to dla niej nie wyrzeczenia, a filozofia mądrego odżywiania polegająca na zjadaniu codziennie pięciu małych posiłków. Aktorka przechwalała się, że nie tylko uważa na to, co je, ale też chętnie się rusza. Biega i uprawia jogę. W utrzymaniu zgrabnej sylwetki miała pomagać jej także opieka nad żywiołową córką Stefanią i półrocznym...

 • Anna Mucha czeka na drugie dziecko!?

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", jest w ciąży! Zdaniem dziennikarzy jednego z dwutygodników aktorka urodzi swe drugie dziecko na początku przyszłego roku...

 • Mucha nie lubi dzieci!

  Stosunek spodziewającej się dziecka Ani Muchy do maluchów był dotąd raczej chłodny. - Lubię dzieci, pod warunkiem, że nie są moje, że nie płaczą, że nie marudzą, nie budzą mnie przed dziesiątą i nie jęczą - pisała kilka lat temu na stronie internetowej. Jak teraz poradzi sobie z macierzyństwem?

 • Mucha martwi się o pracę

  Ciąża Ani Muchy przysporzyła wielu problemów scenarzystom serialu "Prosto w serce". Czy po porodzie aktorka będzie mogła liczyć na nowe propozycje od TVN?

 • Zazdrości koleżance... brzuszka!

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", nie kryje, że z zazdrością patrzy na coraz większy brzuszek koleżanki z planu - Anny Muchy, czyli Moniki Milewskiej. Gosia też chciałaby już zostać mamą!

 • W ciąży jej do twarzy...

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", już będąc w pierwszej ciąży udowodniła, że kobieta w stanie błogosławionym nie powinna zamykać się w domu i rezygnować z życia towarzyskiego. Także teraz, spodziewając się swego drugiego dziecka, Ania bryluje na stołecznych salonach!