• Informacje na temat:

  brzydal

Artykuły na temat: brzydal
 • "Wspaniałe stulecie": Seksowny brzydal?

  - Nigdy nie byłem przystojniakiem, ale uroda nie jest istotna – twierdzi Halit Ergenc, który regularnie trafia do zestawień najseksowniejszych aktorów. Gwiazdor znany był z wielu romansów, jednak gdy poznał Berguzar Korel zrezygnował dla niej z innych kobiet.

 • Jim Broadbent: "Zapuszkowany" Święty Mikołaj

  Choć swoją karierę rozpoczynał w agencji aktorskiej, zrzeszającej artystów-brzydali, po latach ma na koncie Oscara, zaś wśród ról kreacje książąt, księży, jednej księżniczki, a nawet samego... Boga. Jim Broadbent, jeden z najbardziej wszechstronnych aktorów Wielkiej Brytanii, powraca na ekrany kin w pełnym humoru obrazie "Uwolnić Mikołaja!".

 • Mete Horozoglu (40 l.) zyskuje przy bliższym poznaniu!

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Nicolas Cage znad Wisły

  Przystojny brzydal, prawie jak Nicolas Cage - Wojciech Mecwaldowski, który podbił serca widzów rolą przezabawnego Piotra Nowaka w serialu "Usta Usta", śmieje się, że czasem czuje się jak schizofrenik – bo cały czas próbuje być kimś, kim nie jest.

 • Brzydal, ale wyjątkowo zdolny

  Forest Whitaker musi już być przeraźliwie znudzony słuchaniem, że jest brzydki, ale zdolny. Nie można zaprzeczyć, że jest to jeden z tych aktorów, których potencjał tkwi w wyglądzie. W piątek, 15 lipca, aktor obchodzi 50. urodziny!

 • „Barwy szczęścia”: Justin i Patryk będą udawać... parę, by odstraszać dziewczyny!

  Pyziak) i Brzydal (Tomasz Mechowicki) powiedzą chłopakom, że nie doniosą na nich na policję, jeśli dostaną... 50 tysięcy złotych! - Chyba, koleś, upadłeś na głowę z dziesiątego piętra - zakpi Justin, ale na widok noża, który jeden z opryszków przystawi mu do twarzy, mina mu zrzednie. - Wsadzą was za gwałt - zagrozi mu jeden z bandziorów. Patryk zacznie zapewniać Brzydala, że ani on, ani...

 • "Brzydale" z Tokio Hotel

  "To tylko dowód na to, że i tacy brzydale jak my mogą się podobać" - w ten sposób niemiecki zespół komentuje swoją popularność wśród nastoletnich fanek.

 • Czy uroda pomaga w życiu?

  Nie bez kozery mówi się, że "ładnemu w życiu łatwiej". Badania socjologów dowodzą, że w podświadomości wielu ludzi tkwi przekonanie, że uroda idzie w parze z dobrocią, inteligencją, zdrowiem i w ogóle szczęściem. Ładnych czeka lepszy los niż przeciętnych, nie mówiąc już o brzydalach. Co na ten temat sądzą polskie gwiazdy?

 • Kobiety kochają brzydali?

  Magda Wójcik dała nam się namówić na zwierzenia o kompleksach, kobiecości i facetach, "którzy powodują, że kolana miękną".

Zdjęcia na temat: brzydal