• Informacje na temat:

  brzydka cera

Artykuły na temat: brzydka cera
 • Recenzja Michael Cera "True That": Kujoński folk

  Czasem aktorzy potrzebują dodatkowego medium, by się swobodnie wypowiadać. Wybór często pada na muzykę. Tak właśnie jest w przypadku Michaela Cery.

 • Aktorskie kameleony

  Dla dobrej roli można zrobić wszystko. I nie są to tylko puste słowa i utarty slogan. Przedstawiamy najsłynniejsze aktorskie metamorfozy, które na stałe zapisały się w historii kina.

 • Janis Joplin: Niezapomniana "Perła"

  Śpiewała raptem kilka lat, wydała trzy płyty, ale wciąż pozostaje ikoną popkultury. Królowa hipisowskiego rocka, potrafiła wydrzeć się tak, że drżały ściany. Dziś mija dokładnie 40 lat od tragicznej śmierci Janis Joplin.

Wideo na temat: brzydka cera
 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

Dyskusje na temat: brzydka cera
 • Re: "M jak miłość": Joanna Kuberska: To jest jej czas!

  Po prostu zwykła dziewczyna, wręcz brzydka cera, pieprze na całym cielie, wstyd, zeby sie rozbierac, wszystkie brzydkie sie rozbierają zauważcie, bo nie ma juz czym zaimponować

 • Re: “M jak miłość": Ślub na łożu śmierci!

  Co za wstrętna aktorka .. brzydka nie da się na nia patrzeć.. ruda, blada cera.. piegi... o koźlich oczach.,.. żygać się chce... masakra...Wynocha z serialu !!!

 • Re: Zostanie Ewą Mostowiak?

  Horror , faktycznie brzydka,blada cera rysy twarzy szok,sa kobiety o rudych wlosach,ale to sa kobiety o pieknych rysach twarzy o super figurze i pieknej dykcji ,tej Pani Ewie DZIEKUJEMY .Rezyser popelnil wielki blad obsadzajac taka brzydka kobiete w tej roli,nie mozna tak drastycznie zastepowac Kozuchowskiej ,kobiety z klasa z taka brzydula, najlepiej bedzie jak scenarzysta zmieni scenariusz

 • Re: Beata Kawka z córką Zuzanną

  Oczywiście....to właśnie nasza narodowa cecha - plucie jadem!!! Że brzydka? A Wasze córki to niby same miss polonia?? Ocenia się wnętrze a nie wygląd. Może to cudowna osoba, pełna ciepła itd. Pokarzcie tu swoje fotki to będziemy mieli niezły ubaw - nadwaga, krzywe żółte zęby ( o nogach nie wspomnę), zaniedbana cera i okulary! Tacy w 80% jesteście tu ziejący jadem! kto dał Wam prawo do oceniania