• Informacje na temat:

  brzydula koniec serialu

Artykuły na temat: brzydula koniec serialu
 • "Brzydula": Minęło 17 lat

  Toons". Natomiast w Kolumbii powstała wersja dla młodzieży "Betty, la feita", gdzie grała część obsady oryginalnej "Brzyduli". Koniec ze ślicznotkami Co sprawiło, że "Brzydula" stała się takim(...) zmienił scenariusz. Koniec miłości Ana Maria Orozco poznała Juliana Arango (Hugo Lombardi) na planie serialu "Tiempo dificil", potem zagrali razem w "Perro amor". Wtedy też wzięli ślub. Niestety, ich...

 • Koniec "Brzyduli Betty"

  Czwarty sezon amerykańskiego serialu "Brzydula Betty" będzie jego ostatnim - zadecydowali szefowie stacji ABC.

 • Brzydula z misją

  ...jednak o krok dalej. W "Antes muerta que Lichita", nowej telekomedii Rosy Ocampo, która miała swoją premierę w Meksyku pod koniec sierpnia, wciela się w nieatrakcyjną Alicię. Maite tak bardzo zależało na tej roli, że brała udział w castingach trwających aż dwa miesiące. Gdy udało jej się pokonać rywalki, była bardzo szczęśliwa, ponieważ stwierdziła, że udział w tym serialu może być przełomem...

 • Koniec "BrzydUli"!

  Nienajlepsze informacje pojawiły się dzisiaj dla rosnącej rzeszy widzów polskiego serial u "BrzydUla". Do końca roku serial ma zniknąć z telewizyjnych ekranów.

 • "Brzydula": Samotny jeździec

  ...serialu prosiłem przez długie lata. Nie wierzę... - Jak najbardziej. "Świat według Kiepskich" to chyba mój ulubiony serial. Bardzo mnie bawi poziom absurdu, z którym mamy do czynienia w tym świecie(...) Kiepskich i jest szczęśliwa, że tata wreszcie pojawi się na wrocławskim osiedlu Kosmonautów. Naprawdę o rolę w tym serialu prosił pan tyle lat? - Tak, błagałem reżysera Patricka Yokę, by pozwolił mi...

 • Szał Brzydulomaniaków

  Tłumy fanów, setki rozdanych autografów, piski, krzyki... Jednym słowem totalny szał! A wszystko za sprawą Uli Cieplak, czyli tytułowej Brzyduli i jej serial owych przyjaciół. W warszawskim Parku Agrykola odbył się pierwszy zlot fanów popularnego serialu "BrzydUla", na którym stawili się prawie wszyscy aktorzy grający w tej produkcji.

 • "Żona idealna": Vanessa Williams dołącza do obsady 7. sezonu!

  Vanessa Williams pojawi się w 7. sezonie serialu "Żona idealna".

 • Zawada ma brzydką córkę

  Komisarz Zawada będzie musiał się odrobinę ustatkować... ponieważ zostanie ojcem. Marek Włodarczyk, serialowy twardziel z "Kryminalnych", wcieli się w ojca Uli na planie serialu "Brzydula".

 • Kto nie lubi serialu Brzydula??? Napewno każdy ten serial oglądał.

 • "Zaczaruj mnie": Literacki debiut serialowej scenarzystki

  Zabawna historia o przyjaźni, marzeniach i życiu w Warszawie - z filmowymi gwiazdami w tle. 3 lipca do księgarni trafi powieść "Zaczaruj mnie" - literacki debiut znanej scenarzystki Karoliny Frankowskiej.

Dyskusje na temat: brzydula koniec serialu
 • Re: Koniec serialu!

  Polska Brzydula durzo lepsza i dlaczego tylko 1 wersia w angli są cztery

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip musi zagrać w tym filmie i kropka! Nie wyobrażam sobie innego kandydata... Pan Adamczyk już zawsze będzie mi się chyba kojarzył z rolą papieża Jana Pawła II, a Filip mimo iż zagrał w serialu ''BrzydUla'', który skończył się w grudniu, dalej jest mega popularny.I najważniejszą rzeczą jest to, że jest okropnie przystojnym i przede wszystkim młodym aktorem! FILIP I KONIEC!