• Informacje na temat:

  brzydula- nowe odcinki

Artykuły na temat: brzydula- nowe odcinki
 • "BrzydUla": Powstaną nowe odcinki popularnego serialu?

  ...serialu). Dla wielu aktorek i aktorów, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w polskiej wersji latynoskiej telenoweli, "BrzydUla" okazała się trampoliną do wielkiej kariery, a z odtwórców głównych ról(...) domu mody Febo & Dobrzański, była jednym z największych telewizyjnych hitów 2008 i 2009 roku. Serial wzorowany na kolumbijskiej telenoweli zyskał rzesze fanów (finałowy odcinek przyciągnął przed...

 • "Ojciec Mateusz": Będą nowe odcinki

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Ojciec Mateusz". Będą nowe odcinki, ale dopiero jesienią przyszłego roku.

 • "BrzydUla": Wielki powrót?

  ...chwila w końcu nadejdzie. Według pogłosek zdjęcia do nowej "BrzydUli" mają zacząć się wiosną tego roku! Jak donoszą niektóre media, Małgorzata Socha nawet zarezerwowała sobie czas wiosną, by(...) ("Pshemko"). Aktorzy nie mogą się już doczekać wielkiego powrotu. Poza dotychczasową ekipą mamy zobaczyć też zupełnie nowe twarze. Twórcy, po 11 latach od premiery serialu, na pewno przygotowali też dla...

 • BrzydUla zostanie dyrektorem!

  Stało się! Ula Cieplak (Julia Kamińska) zostanie dyrektorem finansowym Domu Mody Febo&Dobrzański!

 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  Wiele wskazuje na to, że telenowela TVN “Singielka" okaże się nową bajką o Kopciuszku na miarę niezapomnianej “BrzydUli". Poznaj szczegóły!

 • Serialowa jesień. Wraca "BrzydUla"

  Jesienną ramówkę telewizji TVN 7 wypełnią nowe pasma programowe. Siódemka zaprezentuje widzom przede wszystkim znanych aktorów w ulubionych serialach. Na antenę powrócą kultowe pozycje.

 • "BrzydUla": Julia Kamińska gościnne w kultowej kreskówce

  Julia Kamińska wystąpi gościnnie w jednym z nowych odcinków piątego sezonu animowanego serialu "Pora na przygodę". Aktorka znana z serialu "BrzydUla" ponownie użyczy swojego głosu bohaterce o imieniu Betty - postaci, która budzi spore emocje wśród fanów serialu.

 • Jesienna ramówka TVN

  Nowy serial "Brzydula" oraz program rozrywkowy "Mam talent!" - to nowości jesiennej ramówki TVN. Poza tym widzowie będą mogli oglądać kolejne odcinki znanych już seriali m.in. "Twarzą w twarz" i następną edycję "Tańca z gwiazdami".

 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  ...w plebiscycie Telekamery w kategorii aktorka. W 2012 roku dostała drugą serialową szansę - zagrała główną rolę w "Regułach gry". Produkcja nie odniosła jednak tak spektakularnego sukcesu jak "BrzydUla(...) niektórych powtarzane. Po zakończeniu serialu, natychmiast zaproponowano jej kolejną rolę w nowej produkcji TVN - "Prosto w serce". Upomniało się o nią także kino - "Śniadanie do łóżka", "Weekend", "Och...

 • Nowe seriale i programy

  Dwa nowe seriale , program podróżniczy Martyny Wojciechowskiej, druga edycja show "Mam talent" oraz kolejny "Taniec z gwiazdami" - to tylko kilka propozycji, które przygotowała na jesień telewizja TVN.

Dyskusje na temat: brzydula- nowe odcinki