• Informacje na temat:

  brzydula nowy odcinek

Artykuły na temat: brzydula nowy odcinek
 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  ..., że oba seriale powstają na podstawie południowoamerykańskich formatów. “Brzydula" - kolumbijskiego “Yo soy Betty, la fea", “Singielka" natomiast - argentyńskiego “Ciega a citas". Polskie scenariusze w obu przypadkach powstają w tym samym zespole autorskim pod kierownictwem Piotra Jaska. Punkty wspólne znajdziemy w życiorysach głównych bohaterek. I  Ula “BrzydUla" Cieplak, i Elka “Singielka...

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • "Druga szansa": Nowy producent i zmiany w obsadzie!

  Trwają prace nad czwartym sezonem „Drugiej szansy” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Nowym producentem serialu został Robert Wieczorek, wcześniej współodpowiedzialny za sukces „Brzyduli”.

 • "BrzydUla" zaczyna wakacje

  Dla twórców popularnego serial u "BrzydUla" to były wyjątkowo intensywne dwa sezony. Piszą, kręcą i grają bez przerwy od niemal roku. Ich pełne zaangażowanie dało wymierne owoce w postaci bezwarunkowej miłości fanów. Teraz czas na chwilę odpoczynku!

 • Nowy w "M jak miłość"

  W 1046. odcinku "M jak Miłość" pojawi się nowy bohater: Krzysztof, kolega Ewy z Irlandii. A do obsady dołączy Mariusz Zaniewski, aktor znany m.in. z seriali "Brzydula" i "Barwy szczęścia". Christopher Kamiński - Irlandczyk polskiego pochodzenia - przyjedzie do Lipnicy na zaproszenie Ewy. Dziewczyna spróbuje pokazać koledze, jak piękny jest kraj jego przodków... Ale Krzysztofa zainteresuje...

 • Na majówkę trzy superseriale

  W maju kanał FOX Life wprowadza do ramówki trzy wielkie premiery. Od 14 maja rozpocznie się emisja nowego serial u "Brzydula Betty", 15 maja zostanie wprowadzony trzeci sezon serialu "Grey's Anatomy" ("Chirurdzy") a już 17 maja będzie miała miejsce premiera trzeciego sezonu "Gotowe na wszystko".

 • "Anna German" - nowy serial w TVP1

  Nowy, dziesięcioodcinkowy serial biograficzny o Annie German, popularnej polskiej piosenkarce, zadebiutuje w TVP1 w piątek, 22 lutego o godz. 20.25. Serial wyreżyserował Waldemar Krzystek oraz Aleksandr Timienko. W roli Anny German zobaczymy Joannę Moro.

 • Zapracowany Filip Bobek

  Wszystko wskazuje na to, że Filip Bobek, czyli niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", nie będzie w tym roku miał... wakacji. Aktora czekają bowiem bardzo pracowite miesiące na planie dwóch seriali, które jesienią trafią na antenę telewizji Polsat.

 • "Na dobre i na złe": Miłosny happy end

  ...ze swoim wrogiem - doktorem Rzepeckim. Tymczasem w szpitalu pojawi się nowy pacjent - nastolatek Miłosz (Maciej Cymorek), którego przywiezie ojciec, zaniepokojony jego agresywnym zachowaniem (w tej roli Marek Włodarczyk, gwiazda seriali "Kryminalni" i "Brzydula"). Adam od razu postanowi wezwać psychiatrę. Tomasz uzna jednak, że problemy Miłosza to wynik zaburzeń hormonalnych i wizytę...

 • Julia Kamińska ma urodziny!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i Natasza Sznajder z "Reguł gry", kończy we wtorek, 13 listopada, 25 lat. - Byłam grzeczną i... nudną dziewczynką - wyznała niedawno aktorka .

Wideo na temat: brzydula nowy odcinek
 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

Dyskusje na temat: brzydula nowy odcinek
 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  Nikt niczego nie mitologizuje po prostu bywają produkcje lepsze i gorsze. Nowy serial pws jest z tych gorszych. Jeżeli chodzi o aktorstwo to ja uważam, że lokomotywą serialu Brzydula była właśnie(...), nie na reklamę. Wystarczy jak widzowie wejdą i obejrzą odcinek wraz z reklamami.

 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  ? Dlaczego mam oglądać nowy serial, który mi się nie podoba? Dlaczego i komu tak bardzo zależy, żeby już nawet nie myśleć o kontynuacji Brzyduli? Dla mnie Brzydula zyskała miano serialu seriali(...)Nie mam wątpliwości, że Brzydula była najlepszym serialem i zgadzam się z Autorką komentarza. Przyciagał mnie urok małego Rysiowa i to, że Ula pochodząca z małego miasteczka potrafi dac sobie radę

 • Re: "Mam słabość do…"

  . Wieczne pretensje, widoczne na twarzach, obu pań, są tak nieznośne, że trudno oglądać ten serial. "Brzydula", przy nich, to szczyt profesionalizmu, "dobrego" serialu. Każdy, krótki przecież, odcinek serialu, składa się w 50% z powtórki poprzedniego, a reszta to nowy, oczywiście z przerwą na reklamę. Taka "polityka" pozwala zrobić kilka odcinków zamiast jednego, i robi "w trąbę" widza. To