• Informacje na temat:

  brzydula polska tvn

Artykuły na temat: brzydula polska tvn
 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  ...w plebiscycie Telekamery w kategorii aktorka. W 2012 roku dostała drugą serialową szansę - zagrała główną rolę w "Regułach gry". Produkcja nie odniosła jednak tak spektakularnego sukcesu jak "BrzydUla(...) niektórych powtarzane. Po zakończeniu serialu, natychmiast zaproponowano jej kolejną rolę w nowej produkcji TVN - "Prosto w serce". Upomniało się o nią także kino - "Śniadanie do łóżka", "Weekend", "Och...

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • Nowa gwiazda TVN?

  Trwają zdjęcia do nowego serial u TVN "Brzydula" w reż. Wojciecha Smarzowskiego. Pierwszy klaps padł w poniedziałek w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą. Julia Kamińska, która zagra główną rolę, wygryzła samą Nataszę Urbańską!

 • "BrzydUla" czy "Ojciec Mateusz"?

  Już 25 stycznia 2010 poznamy zwycięzców organizowanego przez "Tele Tydzień" plebiscytu na najpopularniejsze osobowości i programy telewizyjne. W tym roku Telekamery przyznane zostaną po raz pierwszy w nowej kategorii - najlepsza adaptacja serialu zagranicznego.

 • BrzydUla nagra płytę?

  Julia Kamińska marzy karierze wokalnej. TVN już teraz zaczyna ją promować - serialowa BrzydUla będzie gościem specjalnym 4. odcinka "Tańca z gwiazdami" , w którym zaprezentuje swoje umiejętności.

 • Jesienna ramówka TVN

  Nowy serial "Brzydula" oraz program rozrywkowy "Mam talent!" - to nowości jesiennej ramówki TVN. Poza tym widzowie będą mogli oglądać kolejne odcinki znanych już seriali m.in. "Twarzą w twarz" i następną edycję "Tańca z gwiazdami".

 • I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu "BrzydUla" (dalej: "Konkurs") jest INTERIA.PL z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9a 31-946 Kraków (dalej:...

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

 • Brzydula znów zagra w serialu!

  Julii Kamińskiej to jedyny moment, by odetchnąć, nacieszyć się domową atmosferą w przyjacielsko-rodzinnym gronie. Odpoczynek jak najbardziej wskazany, bo najbardziej znana "brzydula" w Polsce miała(...). W nowym roku zagra główną rolę w serialu TVN 7 "Reguły gry". Czeka ją także premiera sztuki "Dwie połówki pomarańczy" i nagrania audiobooków. Wielkiej miłości nigdy nie zapominamy. Ona po prostu na zabój...

 • Koniec "BrzydUli"!

  Nienajlepsze informacje pojawiły się dzisiaj dla rosnącej rzeszy widzów polskiego serial u "BrzydUla". Do końca roku serial ma zniknąć z telewizyjnych ekranów.

Zdjęcia na temat: brzydula polska tvn
Dyskusje na temat: brzydula polska tvn
 • Re: Podobało się?

  Nic nie zastąpi "BrzydUli" i taka jest prawda. To "BrzydUla" była jak dotąd najlepszym serialem TVNu oprócz "Magdy M". Gratulacje za "BrzydUlę". Mam nadzieję, że będzie kontynuacja tego serialu, o co proszę stację TVN jak i realizatorów. Wg mnie "Majka" była serialem sztucznym...kolejnym, jakich wiele w telewizji. "Prosto w serce" zapowiada się ciekawie. Oryginał był bardzo ciekawy i jeśli