• Informacje na temat:

  brzydula ślub

Artykuły na temat: brzydula ślub
 • "Brzydula": Minęło 17 lat

  ...firma zaczyna mieć kłopoty finansowe, mężczyzna zaczyna udawać, że odwzajemnia uczucia Betty, ponieważ potrzebuje jej pomocy. Sytuacja komplikuje się, kiedy Armando odkrywa, że brzydula stała się mu bliższa, niż narzeczona Marcela (Natalia Ramírez). Hit nad hity W 2010 roku "Brzydula" trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako największy sukces w historii telenowel na całym świecie. I nic w tym...

 • Barbara Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem

  Można już obejrzeć teledysk promujący "Dzień dobry, kocham cię" - najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!". Nową wersję hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards - Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 • Julia Kamińska: Ślub nie jest tym, o czym marzę!

  Choć Julia Kamińska (29 l.) ciągle pracuje jako aktorka, chce mieć plan awaryjny na życie. Bardzo ceni stabilizację i wsparcie starszego o 20 lat ukochanego. Na ślub jednak wciąż się nie zdecydowała i nie zrobi tego do momentu, gdy nie zmieni się prawo w Polsce!

 • Tylko dwie premiery w kinach

  Mundial i kino nie idą w parze. W tym tygodniu na nasze ekrany trafiają tylko dwie produkcje: premierowa komedia "Nasze wielkie rodzinne wesele" oraz klasyczny western z 1969 roku "Butch Cassidy i Sundance Kid".

 • BrzydUla

  Ala jedzie odwiedzić Ulę na Mazurach. Marek prosi ją o przekazanie Uli informacji o tym, że odwołał ślub z Pauliną. Violetta przeprowadza dochodzenie,...

 • BrzydUla

  Marek spotyka Ulę pierwszy raz od czasu jej wyjazdu na Mazury. Przekonuje dziewczynę, że dla niej odwołał ślub z Pauliną. Aleks robi przegląd kadr i postanawia...

 • BrzydUla

  Ula przyjeżdża do ośrodka wypoczynkowego na Mazurach. Poznaje tam przystojnego młodego mężczyznę. Marek dzwoni do Uli, ale ona nie obiera od niego telefonów. Paulina przekonuje matkę Marka, że ślub, planowany za kilka dni, jednak się odbędzie.

 • BrzydUla

  Ula coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Piotrem, który wypoczywa w tym samym ośrodku, co ona. Niespodziewanie mężczyznę odwiedza kobieta, którą on przedstawia jako żonę. Violetta dostaje kolejny prezent i zaczyna korespondować z tajemniczym wielbicielem. Marek odwołuje ślub. Paulina i Aleks zawiązują pakt przeciwko Markowi.

 • Ślub jak z bajki

  Tuż przed wakacjami mogliśmy oglądać ślub Brooke i Ridge'a. Dziś zaglądamy za kulisy tego wydarzenia. I pytamy, czy główni kochankowie "Mody na sukces" będą razem już na zawsze?

 • Julia Kamińska w nowej roli. Nie jest już tylko aktorką!

  Serial "BrzydUla" otworzył jej drzwi do wielkiego świata. 27-letnia Julia Kamińska gra w serialu "Singielka", występuje na teatralnych deskach, a ostatnio pisze również scenariusz jednego z tasiemców.

Wideo na temat: brzydula ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Dyskusje na temat: brzydula ślub
 • Re: BrzydUla

  niej najlepsze, bezinteresownie. nie sprawiamy jej przykrości.a tutaj z odcinka na odcinek ktoś kogoś rzuca, u awia się z kimś innym, oszukuje. to nie jest prawdziwa miłość. ślub nie jest żadnym dowodem miłości, serio?! przed ślubem marek co chwile podrywał inną, ula też i nagle , kidy się ożenili wszystko się ma zmienić?

 • Re: Ślub w "Pierwszej miłości"

  straszna brzydula z niej

 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  Mi podobała się BrzyUla, ale muszę przyznać,że Prosto w Serce jest super ;) Fakty może jest dużo kłótni w tym serialu ale co to był by za serial jak by po 20 odcinkach wzięli ślub .. ? No nic by nie było. W BrzyUli Marek na początku filmu robił sobie z Uli jaja, że tak powiem, a w Prosto w serce to bez niczego przyjął ją do pracy. Więc obydwa seriale są podobne '' Trochę'' . ! Moim zdaniem