• Informacje na temat:

  brzydula w milionerach

Artykuły na temat: brzydula w milionerach
 • Salma Hayek zerwała zaręczyny

  W trakcie zdjęć do serial u "Ugly Betty" ("Brzydula") 41-letnia Hayek mieszka w Los Angeles wraz z córeczką Valentiną Palomą. Ojciec 10-miesięcznej Valentiny przebywa natomiast w oddalonym o ponad 9 tys. kilometrów Paryżu, gdzie znajduje się jego firma PPR, w której skład wchodzą tak luksusowe marki jak Gucci, Yves Saint- Laurent czy Stella McCartney. "Zarówno Francois-Henri, jak i Salma są...

 • Milion na wyciągnięcie ręki

  W pierwszy dzień Świąt (25 grudnia) u Huberta Urbańskiego w programie "Milionerzy" pojawią się niecodzienni goście. W grze o tytułowy milion złotych wezmą udział ulubieńcy publiczności - Julia Kamińska i Filip Bobek, czyli Ula Cieplak i Marek Dobrzański z serialu "BrzydUla".

 • Podobało się?

  W główny rolach grają: Filip Bobek (znany z hitu "BrzydUla") oraz Anna Mucha, była gwiazda "M jak miłość". Partneruje im Małgorzata Socha. Serial to historia o miłości jak z bajki: oboje piękni i młodzi. Ona - dziewczyna sierota, zawodowa bokserka. On - królewicz milioner o złotym sercu. Dzieli ich prawie wszystko, poza miłością. W dzisiejszym odcinku zobaczyliśmy: Monika Milewska toczy...

 • Przegląd serialowych premier 2011

  Od dzisiaj z impetem startują duże, serialowe produkcje. Zarówno polskie, jak i zagraniczne. Oto przewodnik po serialowych premierach 2011 roku.

 • "Taniec z gwiazdami": Kto zatańczy w 11. edycji?

  Ledwo zakończyła się 10. edycja "Tańca z gwiazdami", a już planuje się następną.

Wideo na temat: brzydula w milionerach
 • Nazywam się Khan

  Utrzymany w stylu słynnego "Slumdoga. Milionera z ulicy" komediodramat w reżyserii Karana Johara, twórcy "Czasem słońce, czasem deszcz". Młody muzułmanin zostaje posądzony o działalność terrorystyczną przez władze amerykańskie i postanawia spotkać prezydenta Stanów Zjednoczonych, by osobiście wyjaśnić mu nieporozumienie i odzyskać dobre imię. W roli głównej supergwiazda kina indyjskiego Shahrukh Khan ("Czasem słońce, czasem deszcz", "Om Shanti Om").

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

Dyskusje na temat: brzydula w milionerach
 • Re: BrzydUla zagrała w filmie

  (dla niezorientowanych specjalnie tak napisałam) widać było w milionerach, czy też jak piszą na forum plejady w żartowaniu z tragedii w Smoleńsku... TVN usilnie ją promuje chociaż znalazłoby się więcej bardziej utalentowanych od niej. Ale jeszcze chwilę się z nią pomeczymy i jej "kariera" się skończy :)

 • Re: BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Ta cała Julia pokazała swoją klasę w " milionerach "zaraz po zakończeniu Brzyduli, a jej partner filmowy,aktor zawodowy nie zna lektury ze szkoły podstawowej.Taki poziom posiadają elity związane z kulturą.O innych się nie wypowiadam.