• Informacje na temat:

  bubble

Artykuły na temat: bubble
 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

 • Kendrick Lamar bije rekordy z płytą "To Pimp a Butterfly"

  Album rapera z Kalifornii już w dniu premiery został przesłuchany rekordową ilość razy.

 • Sting i Paul Simon: Koncert w Krakowie przełożony!

  W związku z chorobą Stinga przełożono zaplanowany na piątek (13 marca) koncert Stinga i Paula Simona w Kraków Arenie.

 • Sting i Paul Simon: Koncert w Krakowie odwołany!

  Pierwotnie przełożony krakowski koncert (13 marca) Stinga i Paula Simona został ostatecznie odwołany.

 • Soderbergh w kinie i na DVD

  Amerykański twórca Steven Soderbergh ( "Erin Brokovich" , "Ocean's Twelve: Dogrywka" , "Traffic" ) zamierza zrewolucjonizować dystrybucyjną konwencję pierwszeństwa premier kinowych przed premierami DVD. "Bubble", nowy film twórcy "Solaris" , ukaże się na DVD równocześnie z premierą kinową.

 • Młody artysto, oczekiwania wsadź do kieszeni!

  "Jak wygląda premiera płyty? Wstaje się, pije kawę, zagryza kanapkę i wrzuca link na fejsbuka" - to cytat z facebookowego profilu krakowskiej grupy Bubble Pie. Zanim jednak "wrzuci się link", debiutujące grupy niezależne czeka iście syzyfowa praca.

 • Company Of Snakes i bąbelki

  Supergrupa Company Of Snakes, w skład której wchodzą byli członkowie m.in. Whitesnake i Black Sabath, podała już tytuł swojej drugiej płyty. Album "Burst The Bubble" ukaże się pod koniec stycznia 2002 roku, najprawdopodobniej również w barwach niemieckiej kompanii SPV, podobnie jak ubiegłoroczne wydawnictwo zespołu, koncertowy album "Here They Go Again".

 • Terminator w Cannes

  Jedną z najbardziej prestiżowych imprez tegorocznego festiwalu w Cannes będzie premiera filmu "Terminator 3" . 17 maja w prywatnej rezydencji Pierre'a Cardina - Le Palais Bulles (Bubble Palace), elita świata filmowego, na czele z Arnoldem Schwarzeneggerem, będzie świętować debiut kolejnej części kultowego "Terminatora" .

 • "Bardzo chciałbym wrócić do Polski"

  Airey (m.in. Rainbow, Gary Moore, Ozzy Osbourne), a za mikrofonem stanął równie młody co utalentowany Szwed Stefan Berggren. Wynikiem ich pierwszej wizyty w studiu nagraniowym był album "Burst The Bubble

 • Ozzy Osbourne nie zagra w komedii

  W tym tygodniu pojawiła się dość ciekawa informacja, że słynny wokalista Ozzy Osbourne oraz biały raper Kid Rock pojawią się w komedii "The Bubble Boy", opowiadającej o chłopcu, który z racji osłabionego systemu odpornościowego spędza całe życie w swoim pokoju. Jednak w czwartek, 7 grudnia, rzecznik prasowy słynnego wokalisty zaprzeczył tym doniesieniom. W obrazie nie pojawi się również Kid Rock

Dyskusje na temat: bubble
 • Re: "Na Wspólnej": Ślub w tajemnicy

  Tumanie :) ty jeszcze leżałeś za szafą w kon, onie jak to beztalencie występowało w tv. Obecnie mamy to samo,dzieci aktorów już grają w filmach. I co wy na to ,,tumany"