• Informacje na temat:

  budowę galerii

Artykuły na temat: budowę galerii
 • Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska kłócą się o dom

  ...kobietą, która na co dzień uwielbia życie, towarzystwo, kino, teatr, wypady na kawę i do handlowych galerii. We wsi pod Grodziskiem, oddalonej od stolicy o 40 km, będzie czuła się jak na banicji(...) gimnazjum, chodzi do liceum i nic nie stoi na przeszkodzie, by dojeżdżała spod Grodziska do Warszawy. Dla Andrzeja jest to cios. Budowę domu zaczął mniej więcej równo ze ślubem z Anitą, to miało być ich...

 • "Gottland" : Milczenie jest Czechem

  Zrealizowany przez szóstkę czeskich filmowców "Gottland" to próba filmowej adaptacji bestsellerowych reportaży Mariusza Szczygła. Ambitnym reżyserom brakuje poczucia humoru, a ich historii lekkości narracyjnej, ale mimo wszystko udało im się zrealizować nowoczesny dokument, w którym elementy fikcji są kreatywnie wykorzystywane w celu opowiadania o cieniach przeszłości i urokach teraźniejszości.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...może uchronić jego wuja od śmierci. Tymczasem Jowita znika bez śladu! odc. 2760 Piotrek nie może przestać myśleć o dziewczynie, którą dostrzegł na ekranie w czasie dyżuru w galerii handlowej. Kilka(...) niepomyślne wyniki mammografii. Magda namawia ją na leczenie w Norwegii. Paweł kłóci się z Jasińskim. Czuje się w obowiązku, by natychmiast zatrzymać budowę obwodnicy. Diagnoza odc.11 Annę martwi brak...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • ​"Na Wspólnej": Małgorzata Socha została... posłanką lewicy!

  ...premiera odbędzie się 10 stycznia (na spektakle przedpremierowe twórcy przestawienia zapraszają już od 30 grudnia). W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z prób przed premierą "Polityki".

 • Kraków: Nowe Cinema City

  W Krakowie otwarto trzeci multipleks w sieci kin Cinema City. 16 marca 2005 roku swą działalność, po Cinema City Plaza i Cinema City Zakopianka, rozpoczął kompleks Cinema City Galeria Kazimierz. Multipleks posiada 10 nowoczesnych, klimatyzowanych sal kinowych mieszczących jednocześnie prawie 2000 widzów.

 • "Terror": Różne oblicza Lady Silence - rozmawiamy z Nive Nielsen

  O serialu "Terror", skomplikowanych relacjach na pokładzie Erebusa, nowej płycie i polskim festiwalu muzycznym rozmawiamy z Nive Nielsen, serialową Lady Silence.

 • Anny w świątecznej aurze

  11 grudnia o godz. 20.00 w hotelu Novotel Warszawa Airport już po raz czwarty odbędzie się Wielka Gala Anny dla Anny Dymnej. - W tym roku zbieramy pieniądze na budowę ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego w Radwanowicach, który będzie wybudowany dla podopiecznych fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" - mówi Anna Mirska-Perry inicjator i organizator tego corocznego wydarzenia.

 • Brad i Angie przeprowadzą się do Berlina?

  ...- najlepiej byłoby, gdyby mogły uczyć się w Berlinie. Kochamy to miasto." Para kupiła już 600-metrowy apartament oraz teren pod budowę domu w jednej z najpiękniejszych berlińskich dzielnic Schwanenwerder. Zobacz zdjęcia apartamentu i działki w naszej galerii!

 • "Katyń" w Kanadzie

  W sali kinowej Narodowej Galerii Sztuki Kanadyjskiej w Ottawie odbył się we wtorek, 29 kwietnia, pierwszy w Kanadzie pokaz filmu "Katyń" w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Wideo na temat: budowę galerii
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Mia i Migusie

  Podczas budowy luksusowego kompleksu hotelowego, w środku rozległego i pięknego lasu, jeden z robotników o imieniu Pedro zostaje uwięziony w podziemnym tunelu. Jego córeczka Mia udaje się na poszukiwania zaginionego ojca. Dziewczynka, aby dotrzeć do miejsca budowy, wędruje przez tajemniczy las. Spotyka w nim stworzenia zwane Migusiami. Są one strażnikami drzewa, które ma kluczowe znaczenie dla przyszłości wszystkich istot żyjących na Ziemi, a budowa hotelu zagraża jego dalszemu istnieniu. Mia...