• Informacje na temat:

  budżet

Artykuły na temat: budżet
 • "1983": Taki budżet nie trafia się przy polskich produkcjach

  Ponad 150 bohaterów, 149 nowych lokacji w całej Polsce, łącznie prawie tysiąc statystów. Już od wejścia na plan czuć inną - amerykańską - jakość. Podziemia wyremontowanego warszawskiego "Smyka" - to tu ekipa zbudowała serialowe centrum cyfryzacji, jedno z wnętrz zaprojektowanych specjalnie na potrzeby "1983", gdzie po pół roku prac kręcono kilka ostatnich scen. - Mamy budżet, który nie trafia...

 • "Birdman" z 6 nominacjami do Independent Spirit Awards

  "Birdman" w reżyserii Alejandro Gonzáleza Inárritu otrzymał najwięcej, aż 6 nominacji do prestiżowych Independent Spirit Awards - nagród filmowych przyznawanych niezależnym produkcjom z budżetem poniżej 20 milionów dolarów.

 • Małgorzata Rozenek bez pracy. Majdan ratuje domowy budżet!

  Powrót Małgorzaty Rozenek (wiek nieznany, prawdopodobnie 20 l.) na wizję stoi pod znakiem zapytania. Jej partner, Radek Majdan, podjął więc kolejne zawodowe wyzwanie, by ratować domowy budżet.

 • Twórca "Bogów" o Dywizjonie 303

  Łukasz Palkowski, reżyser nagradzanych "Bogów", znów stanie za kamerą. Ma nakręcić film o polskich lotnikach, którzy walczyli w bitwie o Anglię - informuje "Rzeczpospolita".

 • "rodzinka.pl": Jak mądrze zarządzać domowym budżetem?

  ...wydatki, gdy razem zamieszkają. - Jak państwo zarządzają domowym budżetem? - bez ogródek zapyta rodziców swego chłopaka Magda. Tomek od razu wtrąci, że myślał, aby to, ile każde z nich ma oddawać do wspólnej kasy, uzależnić od wysokości zarobków. - Jeśli któreś z nas zarabia więcej, to wtedy proporcjonalnie płaci więcej do domowego budżetu - zacznie, ale Ludwik od razu stwierdzi, że takie...

 • "Hitman: Agent 47": Jest zwiastun

  Wytwórnia 20th Century Fox udostępniła pierwszą zapowiedź filmu "Hitman: Agent 47" - na podstawie popularnej serii gier komputerowych. Światowa premiera produkcji planowana jest na 28 sierpnia.

 • Beata Szydło o wizażu za 49 tys. z budżetu państwa: Prawo nie zostało złamane!

  Kilka dni temu wyszło na jaw, że Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wydała z publicznych pieniędzy na wizaż jednorazowo (!) 49 tys. złotych. W sumie malowanie Beaty kosztowało podatników 167,9 tys. złotych. Była premier postanowiła wytłumaczyć się z tego w radiowej Trójce.

 • Doda nie pojedzie na Eurowizję 2015

  Liczne grono fanów Dody od dłuższego czasu domaga się wysłania swojej idolki na Konkurs Piosenki Eurowizji. Będą musieli poczekać jeszcze przynajmniej rok.

 • Zbigniew Zamachowski znalazł sposób, jak zarobić więcej pieniędzy! Koniec biedy!

  Zbigniew Zamachowski (58 l.) postanowił, że czas lepiej zadbać o domowy budżet...

 • James Cameron o sequelach "Avatara"

  James Cameron czuje, że przygotowywane przez niego sequele "Avatara" będą czymś wyjątkowym. "Posracie się z szeroko otwartymi ustami" - reżyser wypalił w rozmowie z magazynem "Empire".

Zdjęcia na temat: budżet
Wideo na temat: budżet
 • "Luke Cage": "Chyba o mnie nie słyszeliście"

  Netflix udostępnił nowy film promujący przygody Luke'a Cage'a. Tym razem jest to jedna ze scen - kuloodporny Luke spuszcza bandziorom manto i stwierdza, że będzie musiał znowu kupić nowe ciuchy. A z budżetem krucho...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Ilona Łepkowska o "Stuleciu Winnych"

  - Lubię robić rzeczy nowe. Nie chcę zamykać się w serialach obyczajowych, współczesnych, telenowelowych, więc kiedy zaproponowano mi pracę przy adaptacji książki Ałbeny Grabowskiej, pomyślałam, że jest to coś ciekawego. Uznałam, że jest to szansa na zrobienie serialu premium z większym budżetem, inscenizacją, pieczołowicie przygotowanym scenograficznie, ze świetnym reżyserem, a przede wszystkim

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: budżet