• Informacje na temat:

  buffy

Artykuły na temat: buffy
 • "Buffy: Postrach wampirów": David Boreanaz broni nowej wersji

  Podczas pierwszego dnia New York Comic Con (4-7 października) gwiazda seriali "Anioł ciemności", "Kości" i "SEAL Team", David Boreanaz, został zapytany, co sądzi o planach nakręcenia nowej wersji o przygodach Buffy.

 • "Avengers: Czas Ultrona" : Starzy znajomi

  Kolejne odsłony "Avangersów" to kluczowe punkty kinowego serialu Marvela - filmy, w których spotykają się jego główni bohaterowie. To też komercyjne kolosy, których celem jest przełożenie jak największej liczby atrakcji na jak największy zysk. Wielką zasługą Jossa Whedona, reżysera obu dotychczasowych części, jest to, że cały projekt nie zmienił się jeszcze w bezduszny, gargantuiczny twór.

 • "Buffy: Postrach wampirów": Monica Owusu-Breen odpowiada krytykom nowej wersji

  Scenarzystka i showrunnerka zapowiadanej nowej wersji o przygodach "Buffy..." odniosła się do sytuacji, jaka miała miejsce po ogłoszeniu planów realizacji serialu. Wielu fanom nie spodobał się pomysł zastąpienia ulubionych bohaterów. Swój sprzeciw wyrażali w mediach społecznościowych.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Buffy: Postrach wampirów" powróci na ekrany! Joss Whedon producentem wykonawczym

  Za sterami nowej wersji stanie twórczyni serialu "Midnight, Texas", Monica Owusu-Breen, która również napisze scenariusz produkcji. W obowiązkach będzie wspierał ją Joss Whedon (jako producent wykonawczy). Reboot "Buffy..." jest określany jako współczesna wersja przygód pogromczyni, jednak jej podstawy zostaną mocno osadzone na mitologii przedstawionej w oryginalnej wersji. Według pierwszych...

 • Britney Spears vs. Buffy

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, doczekała się w końcu możliwości wystąpienia w serial u "Buffy: Postrach wampirów". Cierpliwość się opłaciła, ponieważ wykonawczyni przeboju "Oops... I Did It Again" zagra w sumie w aż sześciu odcinkach.

 • "Sometimes I Lie": Gwiazda "Buffy: Postrach wampirów" w serialu Ellen DeGeneres

  Sarah Michelle Gellar zagra główną rolę w serialu "Sometimes I Lie" - ekranizacji powieści Alice Feeney, byłej dziennikarki BBC. Jedną z producentek wykonawczych bedzie jest Ellen DeGeneres.

 • Buffy powróci jako mściwa mama

  Sarah Michelle Gellar, która popularność zdobyła jako Buffy Summers w serialu "Buffy: Postrach wampirów", ma szanse powrócić do swojej bohaterki w kinowej wersji historii.

 • "Buffy: Postrach wampirów": Gwiazda serialu ponownie trafia na odwyk

  Nicholas Brendon, gwiazda serialu "Buffy: Postrach wampirów", wraca na odwyk. Aktor, który w tym roku wielokrotnie miał problemy z prawem, przyznał się do zaatakowania swojej dziewczyny podczas pobytu w hotelu w Saratoga Springs.

 • Buffy straszy po japońsku

  Sarah Michelle Gellar, gwiazda serial u "Buffy - postrach wampirów" i filmu "Scooby-Doo" , wystąpi w horrorze "The Grudge". Projekt będzie nową wersją japońskiego obrazu "Ju-On". Przedsięwzięcie zrealizuje Takashi Shimizu, scenarzysta i reżyser oryginalnego filmu.

Zdjęcia na temat: buffy
 • „Buffy: Postrach wampirów”: Angel
 • Sunnydale („Buffy: Postrach wampirów”)
Wideo na temat: buffy
 • "Stranger Things": Eleven jako Buffy?

  Internet powoli podbija kolejny, fanowski serialowy mashup. Jeden z użytkowników serwisu YouTube przygotował nową wersję czołówki serialu "Stranger Things" wykorzystując motyw muzyczny z "Buffy: postrach wampirów". Jak mu wyszło? Naszym zdaniem fenomenalnie.

 • "Buffy: Postarch wampirów": 20. rocznica serialu

  Sarah Michelle Gellar, David Boreanaz, James Marsters, Alyson Hannigan, pozstali członkowie obsady oraz twórca serialu Joss Whedon spotkali się, aby upamiętnić 20. rocznicę "Buffy...". W tym krótkim materiale filmowym opowiadają o początkach produkcji i jaki wpływ miała ona na kulturę popularną.

 • "Buffy: Postrach wampirów": Emma Caulfield śpiewa "It must be bunnies ..."

  Fragment piosenki "I've Got a Theory" z odcinka-musicalu Buffy pt. "Once More with Feeling". Emma Caulfield (Anya Jenkins) śpiewa o... królikach.

Dyskusje na temat: buffy