• Informacje na temat:

  bugajska anna

Artykuły na temat: bugajska anna
 • Szpital

  Dr Anna Nowicka zajmuje się 16-letnim Dominikiem, którego przyprowadziła matka. Nastolatek ma zranioną rękę i bardzo krwawi. Jest pobudzony i agresywny....

 • "Teatroteka" na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  Projekt "Teatroteka", będący ekranizacjami współczesnej polskiej dramaturgii, realizuje Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Trzy z pięciu zrealizowanych do tej pory sztuk pokazano premierowo na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Agnieszka Kaczorowska pojednała się w święta z ojcem! "Zniknął, gdy miałam 13 lat"

  Tancerka miała 13 lat, gdy jej tata wyprowadził się z domu i zniknął z życia rodzinnego. Mama, Anna Bugajska, przejęła wtedy całkowitą opiekę nad starszym bratem i siostrą Agnieszki. - Jako jedyna w klasie miałam rozwiedzionych rodziców. Nie było łatwo - wspomina Kaczorowska. Przez długie lata ojciec nie był w życiu tancerki obecny. Nie mogła pogodzić się z tym, że wybrał inne życie z dala od...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Agnieszka Kaczorowska ani myśli o urlopie macierzyńskim! To już postanowione!

  ...mamą aktywną. Nie zaniedbując rodziny, spełniać się zawodowo. Ma to we krwi. Taki przykład dała Agnieszce mama, Anna Bugajska. "I świetnie się to sprawdziło" - opowiada celebrytka.  Mama fantastycznie...

 • "Generał Nil" wysoko oceniony

  Prezes Fundacji Filmowej Armii Krajowej Tadeusz Filipkowski wysoko ocenił film Ryszarda Bugajskiego "Generał Nil" o Auguście Emilu Fieldorfie, bohaterskim dowódcy Kedywu Komendy Głównej AK, zamordowanym po wojnie przez komunistów.

 • Bożenka z "Klanu" ma romans z żonatym czterdziestolatkiem?

  ...poszła na całość? Matka aktorki, Anna Bugajska, nie kryje oburzenia z powodu tych plotek. "Przykre, że ludzie wymyślają takie rzeczy" - mówi "Twojemu Imperium". "To bzdura, Agnieszka nie jest...

 • Janda i Komorowska z orderami

  Aktorki Krystyna Janda i Maja Komorowska zostały uhonorowane francuskim Orderem Sztuk i Literatury. Uroczystość odbyła się w poniedziałek w rezydencji ambasadora Francji w Warszawie. Wzięła w niej udział małżonka prezydenta RP Anna Komorowska.

 • Agnieszka Kaczorowska: Jestem córeczką mamusi

  Gdy jej rodzice rozstali się, mama stała się jej nauczycielką życia i najbliższą przyjaciółką. W jaki sposób brak ojca wpłynął na jej życiowe wybory?

 • Filmowy sezon dla... nauczycieli

  Ostatnie miesiące w kinie to raj dla nauczycieli. Najpierw "Popiełuszko", potem "Zamach na Gibraltarze", teraz "Generał Nil". Jest w czym wybierać. Film Ryszarda Bugajskiego "Generał Nil" - o Emilu Fieldorfie "Nilu" nagrodzono oklaskami po jego piątkowym pokazie dla nauczycieli historii i przedstawicieli kuratoriów.

Wideo na temat: bugajska anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.