• Informacje na temat:

  bujakiewicz katarzyna z córką

Artykuły na temat: bujakiewicz katarzyna z córką
 • Katarzyna Bujakiewicz o córce: Daję jej z siebie jak najwięcej

  Trudno jej nie lubić. Obdarzona jest dziewczęcym wdziękiem i naturalnością. 18 lat temu Katarzyna Bujakiewicz (46 l.) przebojem zdobyła serca widzów rolą pełnej temperamentu pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • Katarzyna Bujakiewicz: Co ze ślubem?

  Mówi się, że prawdziwa miłość wszystko przetrzyma. Ale trudno ją pielęgnować, jeśli partnerów dzieli ponad 1200 kilometrów. Z takim wyzwaniem od wielu miesięcy mierzy się Katarzyna Bujakiewicz (44 l.), niegdyś gwiazda wielu popularnych seriali. Aktorka została z córką w Poznaniu, podczas gdy jej narzeczony Piotr Maruszewski jest we Włoszech, gdzie poświęca się nauczaniu majętnych turystów jazdy...

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • Katarzyna Bujakiewicz spełnia swoje marzenia!

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) ma wiele na głowie: dużo pracuje i równocześnie wychowuje córkę, której stara się poświęcać jak najwięcej czasu. Na szczęście znajduje też chwile na swoje małe przyjemności i spełnienia marzenia. Niedawno uczestniczyła w rajdzie z zadaniami i była zachwycona.

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Rodzina już w komplecie

  Rano odwozi córeczkę Olę (6 l.) do przedszkola. Potem załatwia sprawy urzędowe, robi zakupy. Przez wiele miesięcy Katarzyna Bujakiewicz (44 l.) musiała sobie z tym wszystkim radzić sama, bo jej(...) trener w austriackich Alpach, potem przeniósł się do Włoch. Katarzyna, rozumiejąc jego pasję, nie nakłaniała na siłę do powrotu. Gdy tylko czas jej pozwalał, jechała do Piotra z córką, na miesiąc...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • Katarzyna Bujakiewicz chce zrobić to samo co Anna Przybylska!

  Katarzyna Bujakiewicz (44 l.) jest już zmęczona nieustannym podróżowaniem między Polską a Włochami. Aktorka planuje więc prawdziwą rewolucję w swoim życiu!

 • "Mali giganci": Dołączyli Piotr Rubik i Olivier Janiak

  Kolejne osoby dołączają do obsady nowego show TVN - "Mali giganci".

Zdjęcia na temat: bujakiewicz katarzyna z córką
Wideo na temat: bujakiewicz katarzyna z córką
 • Bujakiewicz: Nie radzę sobie

  Aktorka Katarzyna Bujakiewicz przyznała w studiu "Dzień Dobry TVN", że często przesadnie denerwuje się o zdrowie córki. "Matka po czterdziestce ma niestety zbyt dużą wyobraźnię" - wyznała. Bujakiewicz wyraziła także swoje niezadowolenie z nowych zarządzeń, które ograniczają ilość zajęć pozalekcyjnych w przedszkolach. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

Dyskusje na temat: bujakiewicz katarzyna z córką
 • Re: "Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz jest uzależniona od... sportu

  To jedno wielkie kłamstwo, mieszkam niedaleko p. K. Bujakiewicz i widzę jej dom z okna. Kiedyś czasem biegala- max 15 min, ale z córką na spacerze widziałam ja może 3 razy przez ostatnie 3 lata. Rower..... ha, ha, ha, nigdy...... ani ona, ani jej partner który od 10-ciu miesięcy siedzi w domu i nic nie robi, ani dziecko, które tak naprawdę wychowuje teściowa. Ludzie, nie wierzcie w ten stek