• Informacje na temat:

  bujakiewicz maruszewski

Artykuły na temat: bujakiewicz maruszewski
 • Kasia Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Kasia Bujakiewicz (45 l.) i jej wieloletni partner Piotr Maruszewski zalegalizowali swój związek!

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nic wbrew sobie

  Podbiła nasze serca, kiedy zagrała Mariolę Adamską w serialu "Magda M." Sympatię widzów ugruntowała rolą pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

 • Ta wiadomość dobiła Katarzynę Bujakiewicz. Smutne fakty wyszły na jaw!

  Dla Katarzyny Bujakiewicz (47 l.) rodzina zawsze była na pierwszym miejscu. Cieszyła się, że ma bliskich wokół siebie. Niestety, radość nie trwała długo. Częste wyjazdy męża sprawiły, że Kasia czuła się bardzo samotna, dlatego postanowiła przeprowadzić życiową rewolucję!

 • Bujakiewicz będzie mamą

  Gdy Katarzyna Bujakiewicz zniknęła z salonów, zaczęto plotko wać o jej ciąży. Dziś szczęśliwa gwiazda wreszcie potwierdza, że spodziewa się dziecka!

 • Katarzyna Bujakiewicz: Ślub tuż-tuż!

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) kilkakrotnie deklarowała, że za mąż się nie wybiera. Jednak nie miała wątpliwości, że Piotr Maruszewski (42 l.) jest właśnie tym mężczyzną, którego szukała dla siebie.

 • Bujakiewicz: Nie jestem pracoholiczką

  Będziemy się wozić drogimi samochodami, bywać w ekskluzywnych miejscach. Będzie wesoło - mówi o czwartej serii "Lekarzy" Katarzyna Bujakiewicz.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Co ze ślubem?

  Mówi się, że prawdziwa miłość wszystko przetrzyma. Ale trudno ją pielęgnować, jeśli partnerów dzieli ponad 1200 kilometrów. Z takim wyzwaniem od wielu miesięcy mierzy się Katarzyna Bujakiewicz (44 l.), niegdyś gwiazda wielu popularnych seriali. Aktorka została z córką w Poznaniu, podczas gdy jej narzeczony Piotr Maruszewski jest we Włoszech, gdzie poświęca się nauczaniu majętnych turystów jazdy...

 • Nie zamierza wychodzić za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe", "Listy do M.", "Lekarze") wyznała właśnie w wywiadzie, że nie ma szans na to, by komukolwiek udało się w najbliższym czasie zaciągnąć ją przed ołtarz!

 • ​"Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz, czyli Marta Kozioł z "Na dobre i na złe", nie jest już panną! Aktorka, która jeszcze niedawno deklarowała w wywiadach, że nie zamierza wyjść za mąż, zdecydowała się jednak na zalegalizowanie swego związku z Piotrem Maruszewskim i w miniony weekend została żoną przystojnego biznesmena.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Trudny czas dla aktorki

  Długo się nad tym zastanawiała i ostatecznie Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) wciąż nie jest przekonana do pomysłu swojego ukochanego Piotra Maruszewskiego, który dla ich córki wywrócił życie rodziny do(...). - Piotr zarabiał dobre pieniądze w Warszawie, zwiedziliśmy wtedy pół świata. Było fajnie, korzystaliśmy z życia. Teraz są chudsze lata i podróży jest mniej - zdradza Katarzyna. Piotr Maruszewski...

Zdjęcia na temat: bujakiewicz maruszewski
Wideo na temat: bujakiewicz maruszewski
 • Katarzyna Bujakiewicz: Ślub dopiero za 8 lat?

  Katarzyna Bujakiewicz przyznała podczas rozmowy z Robertem Patoletą, że na pokazie mody w Warszawie znalazła się po raz pierwszy w życiu. Podczas wywiadu zaprezentowała się w sukni Tomasza(...) karierę. Kasia jakiś czas temu zaręczyła się z Piotrem Maruszewskim. Na pytanie, kiedy planują ślub, odpowiedziała, że dopiero za... osiem lat. (WideoPortal / x-news)

 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

Dyskusje na temat: bujakiewicz maruszewski
 • Re: "Lekarze": Katarzyna Bujakiewicz nie będzie panną młodą!

  Coś jest nie tak w tym związku,ale co ma biedna Bujakiewicz zrobić,musi robić dobrą minę do złej gry. Pan Maruszewski nie ma w co się ubrać, z reguły na młodzieżowo i bez skarpetek w sandałach- nie przeszkadza to Pani, jako konkubinie biznesmanna.