• Informacje na temat:

  bukowski aktor na dobre i na złe

Artykuły na temat: bukowski aktor na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Ewa i Marek Bukowscy są już po rozwodzie!

  ...21 maja Marek Bukowski, czyli doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", i Ewa Bukowska, czyli matka Pauli z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", przestali być mężem i żoną. - Zapadł wyrok, rozwiedliśmy się - potwierdza aktorka. - Wszystko poszło po naszej myśli - mówi.

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • "Na dobre i na złe: Marek Bukowski nie odchodzi z serialu!

  Aktor Marek Bukowski, czyli serialowy dr Piotr Gawryło, nie żegna się z Leśną Górą! Na swoim oficjalnym profilu w portalu Facebook ogłosił, że jego postać powróci!

 • Bukowski został blogerem

  Marek Bukowski ("Uwikłanie", "Pożegnanie z Marią", Na dobre i na złe") zaczął kilka dni temu prowadzić własnego bloga. Założył go za namową swojego starszego syna, bo - jak napisał - jest głodny nowych wyzwań.

 • "Na dobre i na złe": Baar i Bukowski prowadzą życie pełne emocji

  ...​Serialowi bohaterowie, grani przez Kamillę Baar i Marka Bukowskiego, zmierzają do spokojnej przystani, a sami aktorzy nie schodzą z czołówek gazet i portali plotkarskich. W trudnych chwilach Marek Bukowski zawsze może liczyć na żonę Ewę. Nawet wtedy, gdy oskarżono go o posiadanie narkotyków, stała u boku męża, ani na moment nie wątpiąc w jego niewinność.

 • Marek Bukowski: Dobra passa trwa

  Aktor Marek Bukowski dwa lata temu powrócił do zawodu po wieloletniej przerwie. Długo nie musiał czekać na propozycje. Obecnie artysta jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce.

 • "Leśniczówka": Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są parą!

  Wszystko wskazuje na to, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski, czyli Lidia Banach i Krzysztof Majewski z "Leśniczówki", postanowili razem iść przez życie! Ze zdjęć, które kilka dni temu zrobili im paparazzi, wynika, że gwiazdy serialu TVP łączy nie tylko praca...

 • "Na dobre i na złe": Pokocha innego?

  Trudno o piękniejszą parę. Burscy z Leśnej Góry pasują do siebie jak dwie połówki jabłka. Jednak coraz więcej ich dzieli. W życiu doktor Zosi pojawił się przystojny kolega dr Piotr Gawryło. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

 • "Na dobre i na złe": Wymiana kadr w Leśnej Górze Cz. 1

  Wszystko wskazuje na to, że w trwającej 19 lat historii serialu "Na dobre i na złe" na naszych oczach dokonuje się druga już wymiana kadr.

 • A co żona na to?

  W nowym magazynie "Czego pragną kobiety" Marek Bukowski przedstawi męski punkt widzenia na damskie sprawy.

Zdjęcia na temat: bukowski aktor na dobre i na złe
Wideo na temat: bukowski aktor na dobre i na złe
 • „Pod wspólnym niebem”: Marek Bukowski i tajemniczy wąs

  Marek Bukowski opowiada nam o szalonej, nowej komedii „Pod wspólnym niebem”. Jest to serial zainspirowany dziełem „Romeo i Julia”. Aktor opowiada nam także o swojej nowej współlokatorce w serialu „Na dobre i na złe” oraz o kolejnym sezonie „Belle Epoque”.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: bukowski aktor na dobre i na złe
 • Re: "Na dobre i na złe": Wkręcony przez brata

  A ja chcę żeby wróciła dr Sara słynna amerykańska pani doktor w osobie aktorki Magdy Schejbal ! Była i nagle zniknęła a czemu ? Lubię tę aktorkę , zagrała wspaniale więc gdzie jest teraz ?! To że aktor Bukowski czy jak mu tam gra w innym serialu , nie znaczy że jak go nie ma to nie ma też aktorki Schejbal ! Mnie ciekawi jak wygląda jej życie , jej praca ! Wprowadza się jakieś durne postacie

 • Re: "Na dobre i na złe": Zawieszenie broni

  Od chwili kiedy Bukowski zagrał w Smoleńsku nie mogę na niego przyjaźnie patrzeć. Chociaż jako młody aktor zagrał kilka dobrych ról.

 • Re: "Na dobre i na złe": Odchodzi z Leśnej Góry?!

  Co jest z postacią graną przez Magdę Schejbal ???!!!!! Była , i nie ma nagle zniknęła CZEMU ?! Bo nie było komentarza aktorki że opuszcza serial ? Wpuszczono na ekran byle jaką postać graną przez nudną Trzebiatowską Zmudę i co ? Chcę wiedzieć czemu nie ma dr SARY a ściągnięto ją z Ameryki aż , to że aktor Bukowski nie gra nie znaczy że aktorka fantastyczna zresztą spadła z obsady ! No ten

 • Re: "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka-Klynstra o powrocie do serialu

  A ja chcę powrotu do serialu Magdy Schejbal ! Jej postać pani doktor przyleciała aż z Bostonu i po co ?Żeby zniknąć ? To że aktor Bukowski ma nowe zajęcie w serialu Leśniczówka nie znaczy że aktorka(...) jakiś ciekawy wątek z fajną aktorką to może warto dopisać ciąg dalszy ?!

 • Re: "Na dobre i na złe": Hana i Piotr znikają z serialu. Wyjadą do Izraela

  Absolutnie się z tobą zagadam. Jestem przekonana że Bukowski nie zrezygnował z serialu dobrowolnie tylko po prostu go wywalili. Ale do tego się oczywiście nikt nie przyzna. Wielka szkoda, bo aktor ma w sobie coś.

 • Re: Na dobre i na złe

  Szkoda by było, gdyby tylko na jeden sezon, bo Bukowski, pomimo niedoskonałej dykcji, to świetny aktor. Niewykluczone też, że z Magdą w przyszłości będzie łączyła ich tylko córka, a on, mając za sobą(...) chirurga z kilkanaście lat młodszą rezydentką, która ma przed sobą operację wstawienia endoprotezy, docieranie się i stąpanie "na dobre i złe" po cienkim lodzie, bo przecież obydwoje atrakcyjni, więc

 • Re: Na dobre i na złe

  niestety. W każdym razie Marek Bukowski to świetny aktor.