• Informacje na temat:

  bułecka impreza

Artykuły na temat: bułecka impreza
 • Sebastian Karpiel-Bułecka troszczy się o bliską mu osobę. Ślub musi poczekać?

  Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) bardzo szanuje swoją rodzinę. Jedna z kobiet z rodu zajmuje w jego sercu wyjątkowe miejsce. Mowa o pani Zofii, która ostatnio przeszła operację. Ponoć jak tylko wyzdrowieje, wyprawi muzykowi huczne wesele!

 • "Bielska Zadymka Jazzowa" po raz czwarty

  W dniach 24-27 stycznia w Bielsku-Białej odbędzie się czwarta edycja festiwalu "Bielska Zadymka Jazzowa". Impreza tegoroczna będzie mieć szczególny charakter, gdyż podczas jej trwania odbędzie się oficjalna premiera nowej płyty Anny Marii Jopek. Wokalistka będzie jedną z gwiazd, które uświetnią festiwal koncertem.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska znów zostaną rodzicami, a potem wyprawią wesele?

  ...​Jak utrzymuje „Na Żywo”, po narodzinach drugiego dziecka Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) i jego ukochana Paulina Krupińska (29 l.) staną przed ołtarzem. Ale wesele urządzi im nie matka Sebastiana, a pierwsza żona jego ojca...

 • Zakopower o nagrodzie MTV

  Grupa Zakopower to jeden z pięciu wykonawców, rywalizujących w tym roku o europejską nagrodę MTV dla najlepszego polskiego artysty. Zapytaliśmy Sebastiana Karpiela-Bułeckę, lidera zakopiańskiej formacji, o ocenę jego szans w tym konkursie. Zdaniem muzyka, nagrodę otrzyma ktoś z dwójki SiStars - Sidney Polak.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska szykują się do ślubu? Będzie niezwykły!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (42 l.) i Paulina Krupińska tworzą bardzo udany związek. Podczas wakacji, mogą bez pośpiechu rozmawiać o przyszłości. „Sebastian będzie miał takie wesele, jakiego ani Warszawa, ani Podhale nie widziało” – mówi macocha muzyka.

 • Opole 2012: Nowy rozdział?

  49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej startuje w piątek (1 czerwca) oczywiście w Opolu. Władzom TVP zależało, by odświeżyć formułę wielokrotnie w ostatnich latach krytykowanej imprezy. Czy to się uda?

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: jak wygląda ich związek?

  Paulina Krupińska (28 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) nie ograniczają się wzajemnie. Jak to wygląda w praktyce? Czy ich związek rzeczywiście jest tak szczęśliwy, na jaki wygląda?

 • Zakopower: Było groźnie

  Niewiele brakowało, a koncert zespołu Sebastiana Karpiela-Bułecki w Giżycku zakończyłby się tragedią.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wezmą ślub w czerwcu?

  Czyżby w końcu zdecydowali się na ten wielki krok? Jak twierdzi jeden z tabloidów, Paulina Krupińska (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) podjęli decyzję o ślubie. Ma się on odbyć już wkrótce - w czerwcu. "Paulina nie chciała, by był to środek wakacji" - opowiada koleżanka modelki.

 • Agnieszka Chylińska "Kobietą Roku"

  Telewizja TVN Turbo już po raz siódmy zorganizowała plebiscyt Męska Rzecz. Oprócz najlepszych męskich produktów w ostatnich dwunastu miesiącach, wybrano również Kobietę Roku. Wyróżnienie to otrzymała Agnieszka Chylińska.