• Informacje na temat:

  bułecka zespół

Artykuły na temat: bułecka zespół
 • Krupińska i Bułecka będą mieć liczną rodzinę?

  Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) nie poprzestaną na dwójce dzieci?

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Miłość szkodzi jego karierze?

  ...-Bułecka (41 l.) w utworze zespołu Zakopower, zatytułowanym "Tata". Muzyk jest współautorem tekstu, który powstał, gdy jego ukochana, Paulina Krupińska (30 l.), była w pierwszej ciąży. Dziś para ma(...) Zakopower zarzucono mu, że "założenie rodziny w sposób ujemny odbiło się na poziomie artystycznym grupy". - Zespół, który posiada w nazwie słowo power, nie może pozwolić sobie na dominację utworów...

 • Zakopower nagra kolędy

  m.in. nagrodę jury na festiwalu w Opolu i zwycięstwo na festiwalu Top Trendy. Zespół był też nominowany do europejskiej nagrody MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. O najbliższych planach grupy Sebastian Karpiel-Bułecka, lider Zakopower, opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka ma depresję przedporodową?!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) w sierpniu po raz pierwszy zostanie tatą. To oczywiście powód do wielkiej radości i szczęścia. Skąd więc ten smutek?

 • "Fryderyki? To tylko dodatek"

  - Nagrody cieszą, ale to tylko dodatek - powiedział nam Sebastian Karpiel-Bułecka z grupy Zakopower, która została uhonorowany trzema Fryderykami.

 • Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka znowu razem!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) zaprosił swoją byłą kochankę do współpracy!

 • Enej wygrał starcie o SuperPremierę

  SuperPremierę 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej wywalczył zespół Enej, który wykonał piosenkę "Skrzydlate ręce". W konkursie SuperJedynek po dwie statuetki odebrali Sylwia Grzeszczak i Sebastian Karpiel-Bułecka, a jedną zespół Blue Cafe.

 • Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) zrezygnowali z organizowania ceremonii ślubnej. Co się stało?

 • "Góralskie ADHD zawsze działa"

  - Sting nie ma szans z góralami, jeśli chodzi o inne sprawy - komentuje Stanisław Karpiel-Bułecka wygraną swojego zespołu Future Folk w konkursie Life Festival Oświęcim, którego główną gwiazdą będzie właśnie Sting.

Wideo na temat: bułecka zespół
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.