• Informacje na temat:

  bułgaria

Artykuły na temat: bułgaria
 • Co za sensacja! Polska policja na warszawskim lotnisku zatrzymała byłą ambasador Bułgarii w Stanach Zjednoczonych! Zarzuca się jej kradzież kosmetyków.

 • Peter Greenaway na Forum Kina Europejskiego w Łodzi

  Peter Greenaway - brytyjski reżyser i scenarzysta ma być gościem 19. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia, które w listopadzie odbędzie się w Łodzi. Na festiwalu pojawić się mają także m.in. Antonio Saura, Kasia Smutniak i Giuliano Montaldo.

 • Rozwód Dody i Majdana śledzi cała Bułgaria (UWAGA! OSTRE ZDJĘCIA!)

  "Doda istnieje w świadomości naszych czytelników jako osoba, która pokazuje się nago..."

 • Rozpoczyna się 19. Forum Kina Europejskiego

  Konkursy na najlepsze debiuty: europejski i polski, a także retrospektywy twórców europejskiego kina znalazły się w programie 19. Forum Kina Europejskiego Cinergia, które w piątek, 7 listopada, rusza w Łodzi. Na festiwalu pojawić się mają m.in. Peter Greenaway, Antonio Saura, Kasia Smutniak i Siergiej Łoźnica.

 • Fenomen - tak krytycy nazywają 33-letniego Azisa, jednego z najpopularniejszych wokalistów w Bułgarii. Znany jest z wizerunku łączącego cechy obu płci. Prywatnie gej.

 • "Obce ciało": Zaskakujące wcielenie Agnieszki Grochowskiej

  5 grudnia na ekrany polskich kin zawita międzynarodowa koprodukcja w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". W obsadzie, obok Agaty Buzek, Weroniki Rosati i Agnieszki Grochowskiej, zobaczymy włoskiego aktora Ricardo Leonellego oraz Jacka Poniedziałka, Janusza Chabiora, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Muzykę do filmu napisał Wojciech Kilar.

 • Weller i Nas prowadzą pościg za informatorem, który znalazł kryjówkę w Bułgarii. Jane i Roman razem udają się na niebezpieczną misję. Reade i Zapata otrzymali...

 • "Obce ciało" : Grochowska z pejczem, Buzek w habicie

  Agnieszka Grochowska, Weronika Rosati oraz Agata Buzek znalazły się na plakacie nowego filmu Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". Obraz trafi do kin 5 grudnia.

 • Nie tak Grzegorz (32 l.) i Anna (26 l.) Bardowscy z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" wyobrażali sobie wakacje. Wyjechali do Bułgarii i pogoda ich nie rozpieszczała. Do tego wszystkiego synek dawał w kość...

 • Bodo Kox z nagrodą w Cannes!

  Sukces polskiego twórcy w Cannes! Bodo Kox otrzymał na festiwalu specjalne wyróżnienie za scenariusz "Człowiek z magicznym pudełkiem". Główna nagroda trafiła do autorów bułgarskiego projektu "Nanook".

Zdjęcia na temat: bułgaria
Dyskusje na temat: bułgaria
 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  wszystkie kraje sie rozwijały -popatrz ty jak przez te 30 lat poszły do przodu USA,Kanada,Włochynie ma porównania,ale też w naszym bloku Czechy,Bułgaria,Węgry,a nawet taka Tajlandia -czytam sage dziejącą sie w tym kraju-to normalne dla każdego kraju -dziwne byłoby gdyby sie nie rozwijały -Polacy szli do przodu na przekór komunistom.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Moda w szesnastowiecznej Turcji

  To nie przypadek, w czasach Sulejmana tereny obecnej Syrii to tereny Imperium Osmańskiego, jak również Grecja , Węgry, Bułgaria, Serbia,Albania, Irak. Oraz znaczne części Algierii, Libii, Tunezji.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hity rodem z Turcji

  oglądalność serialu nie ma nic wspólnego z historią Bałkanów.Historia tego regionu nie wpłynęła na oglądalność tego serialu na Bałkanach. Ja osobiście ogładałam ,,Wspaniałe stulecie" w gnębionej 500 lat niewolą turecką Bułgarii, gdzie serial cieszył się ogromną popularnością i był hitem antenowym. Wogóle Bułgaria zakochana jest w tureckich serialach i na wszystkich kanałach BG TV są one emitowane

 • Re: Irek przesłuchiwany!

  , Luksemburg, Grecja, Niemcy, Bułgaria) oraz Szwajcaria zabroniło, na podstawie odpowiedniego uzasadnienia, upraw roślin genetycznie zmodyfikowanych. Jedno jest pewne, raz dopuszczona uprawa żywności