• Informacje na temat:

  bułgarski

Artykuły na temat: bułgarski
 • Cristiano Ronaldo związał się z bułgarską modelką!

  Od rozstania piłkarza z modelką Iriną Shayk minął już ponad rok. Przez ten czas Rolando był łączony z co najmniej kilkoma kobietami. Jak pokazał czas, z żadną jednak nie zagrzał miejsca na dłużej. Tym razem będzie inaczej? Wedle doniesień hiszpańskich i bułgarskich mediów, piłkarz jest zakochany ze wzajemnością w bułgarskiej modelce, Nikoletcie Lozanovej (28 l.). O szczęśliwej wybrance...

 • Bodo Kox z nagrodą w Cannes!

  Sukces polskiego twórcy w Cannes! Bodo Kox otrzymał na festiwalu specjalne wyróżnienie za scenariusz "Człowiek z magicznym pudełkiem". Główna nagroda trafiła do autorów bułgarskiego projektu "Nanook".

 • MacGyver

  Sofija Doffe, bułgarska dysydentka ukrywająca się z pomocą fundacji "Feniks" w Stanach Zjednoczonych, przypadkiem wchodzi w posiadanie mapy wskazującej...

 • "Karbala" w kinach od 11 września

  Łącznie ponad 43 tysiące polskich żołnierzy wzięło udział w misjach w Iraku i Afganistanie. Większość ich operacji wojskowych została utajniona, ale heroiczna obrona City Hall w Karbali to wydarzenie, o którym warto opowiadać z dumą. Ci bohaterowie 29 maja po raz czwarty obchodzą Dzień Weterana Działań poza Granicami Kraju. Premiera fabularnego filmu opowiadającego o tamtych zdarzeniach już 11 września.

 • Maciek Zakościelny wciąż nie wybrał imienia dla syna?!

  .... "Chcą by synek miał bułgarskie imię. Na giełdzie jest m.in: Branko i Bogomil" – zdradza "Faktowi" znajoma pary. Skąd taki pomysł?  Ponoć świeżo upieczeni rodzice wierzą, że bułgarskie imię ma magiczną moc i  "Wiele imion bułgarskich ma nie tylko piękne pochodzenie, ale też ukryte znaczenie i kryje ze sobą jakąś historię, która ma uchronić dziecko od zła" – informuje w tabloidzie osoba z ich...

 • Ekipa filmu "Karbala" kręci w Jordanii

  W Jordanii rozpoczął się ostatni etap zdjęciowy do filmu "Karbala", w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza - pełnometrażowej opowieści o wielkiej bitwie Polaków stoczonej z Al-Kaidą w Iraku, w 2004 roku. W opartej na faktach produkcji wystąpią m.in. Bartłomiej Topa, Antonii Królikowski, Leszek Lichota, Michał Żurawski i Piotr Żurawski.

 • Co za sensacja! Polska policja na warszawskim lotnisku zatrzymała byłą ambasador Bułgarii w Stanach Zjednoczonych! Zarzuca się jej kradzież kosmetyków.

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

 • Cristiano Ronaldo związał się z byłą dziewczyną znanego wokalisty?!

  Gdyby gwiazdor Realu Madryt chciał zliczyć, z iloma kobietami był łączony od czasu rozstania z Iriną Shayk, zapewne miałby z tym nie lada problem. Jeszcze niedawno media spekulowały, że odnalazł szczęście u boku bułgarskiej modelki Nikoletty Lozanovej. Wygląda na to, że pogłoski o ich związku były zwykłymi plotkami. Teraz z kolei mówi się, że Cristiano Ronaldo uwiódł byłą dziewczynę Marka...

 • Grabaż z nową wersją "Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości"!

  Z okazji jubileuszowego wydawnictwa "Grabaż 30" Krzysztof "Grabaż" Grabowski odświeżył przebój Pidżamy Porno - "Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości".

Zdjęcia na temat: bułgarski
Dyskusje na temat: bułgarski