• Informacje na temat:

  bułka

Artykuły na temat: bułka
 • Anna Lewandowska tłumaczy się: Nie latam samolotem po bułki!

  Stanclewa, by spełnić życzenie ukochanej. Zamiast pojechać po zakupy samochodem, gracz Bayernu Monachium wolał swoją wybrankę zabrać do piekarni śmigłowcem. Koszt operacji? 5000 euro! Droga ta bułka...

 • "Dziewczynka z kotem" : Aria dziewczęcego buntu

  W świecie 9-letniej Arii rządzi chaos. Tradycyjne życie rodzinne nie istnieje. Klasyczny dom to pojęcie z bajek. Poczucie bezpieczeństwa, odpowiedzialność za bliskich i obowiązki wobec innych członków rodziny to mrzonka, podobnie jak uczucia względem własnych dzieci.

 • Zabijanie? To bułka z masłem

  ..."Tele Świat": Od pięciu lat gra pan Dextera. Czy teraz łatwiej panu wcielać się w postać seryjnego zabójcy? - Tak. Teraz to bułka z masłem. Ale charakter pana postaci nie stał się pana drugą naturą? - Mam nadzieję, że nie. Czy zna pan finał serialu? Może Dexter zginie? - Do tej pory nakręciliśmy pięć sezonów i nie sądzę, żeby powstało drugie tyle. Ale nikt jeszcze nie wie, jak to się...

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska nie jest ofiarą mody!

  Na wielkie wyjścia korzysta z pomocy zaprzyjaźnionej projektantki, do pracy w kancelarii zakłada "mundurek", wśród znajomych stawia na luz. "Po bułki wyszłam ostatnio w piżamie i butach ogrodowych" - mówi PAP Life aktorka Joanna Jabłczyńska.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Wystrojona Steczkowska na stacji benzynowej! Nawet tankuje jak diwa!

  Justyna Steczkowska (44 l.) przyzwyczaiła nas do tego, że publicznie nie pokazuje się bez pełnego makijażu i w dresie. Można przypuszczać, że po przysłowiowe bułki też raczej nie udałaby się w trampkach. Niedawno paparazzi spotkali Jusię na jednej ze stacji benzynowych. W tankowaniu towarzyszył jej menedżer. Uwagę zwracał jednak wytworny strój Steczkowskiej. Mamy nadzieję, że nie poplamiła kreacji paliwem!

 • Od 16 lat dubbinguje Kubusia Puchatka

  18. stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. "Miś jest mądry - chociaż sam o sobie mówi, że jest o małym rozumku" - przekonuje aktor Maciej Kujawski, który dubbinguje tę postać od 16 lat.

 • Poznaj załogę z "Pan Am"

  Jeśli myśleliście, że latanie to bułka z masłem – przygotujcie się na szok! Załoga pokładu srebrzystego Boeniga codziennie będzie przeżywać przygody mrożące krew w żyłach.

 • Grzegorz Łapanowski: To nie czas na eksperymenty

  Grzegorz Łapanowski na Wielkanoc piecze pasztet, robi majonez, zajada faszerowane jajka i żurek z purée ziemniaczanym. "Lepiej eksperymentować z tym, co ma swoje źródło w przeszłości" - radzi wierny tradycyjnej kuchni prowadzący program "Top Chef", którego obecnie możemy też oglądać na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Zdjęcia na temat: bułka
Wideo na temat: bułka
 • Żywa Barbie w "DDTVN": Zrobienie sobie piersi to jak wyjście do piekarni po bułki

  Modelka, nazywana żywą lalką Barbie, pojawiła się na kanapie "Dzień dobry TVN" i opowiedziała o swoich operacjach plastycznych. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Wypadek Sadowskiej na nagraniach "The Voice..."!

  Okazuje się jednak, że praca jurora w muzycznym show to nie bułka z masłem. Ostatnio boleśnie przekonała się o tym Marysia Sadowska. Zobaczcie!

Dyskusje na temat: bułka