• Informacje na temat:

  buntownicze nastolatki

Artykuły na temat: buntownicze nastolatki
 • Najpopularniejsze perfumy gwiazd

  Markowe fiolki z zamkniętą esencją zapachu, zaprojektowane przez popularnych artystów i celebrytów, cieszą się ogromną popularnością. Poznaj kultowe perfumy sygnowane nazwiskami gwiazd.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Zygmunt Chajzer przeżył rodzinny dramat. Już nigdy nic nie będzie takie samo

  ...ukończył znane liceum Władysława IV na warszawskiej Pradze, gdzie wymagane były tarcze na rękawach i krótkie włosy. A on był buntowniczym nastolatkiem, który z uporem starał się nosić dłuższe, bo taka była...

 • Zoey Deutch: Buntownicza dampirka

  21 marca na polskich ekranach zadebiutuje film "Akademia wampirów", w którym głównej roli zobaczymy 19-letnią amerykańską aktorkę Zoey Deutch. Na naszych ekranach mogliśmy już oglądać ją w ubiegłym roku niewielkiej roli w filmie "Piękne istoty".

 • "M jak miłość": Ma romans z nauczycielem!

  W premierowych odcinkach cała rodzina spotka się w Grabinie, świętując jubileusz Barbary i Lucjana. Goście będą żartować, pozować do fotografii, objadać się domowymi wypiekami. Tylko Natalka cały czas będzie siedzieć przy stole ze skwaszoną miną. Aż w końcu zdobędzie na odwagę i wyzna Annie oraz Markowi, że... zaszła w ciążę!

 • Wzięła przykład z marynarzy i więźniów

  Helen Mirren przyznała, że nigdy nie miała dzieci, ponieważ obawiała się, że jako nastolatki, będą zachowywać się w tak buntowniczy sposób, jak kiedyś ona sama.

 • Szalone romanse w "Beverly Hills, 90210"

  ...szczęścia w miłości. Kiedy go poznajemy  jest beztroski, szasta pieniędzmi i miesza się w szemrane interesy. Szuka dziewczyny, ale z każdą kolejną łączą go tylko przelotne romanse. Zresztą nastolatki(...) stanął ojciec Brendy, Jim, który nie tolerował buntowniczego stylu życia Dylana. Ale nie był on jedynym problemem. Seks, na który nalegał McKay i strach przed niechcianą ciążą, kłopoty Dylana z ojcem...

 • Johnny Depp oczami Iggy'ego Popa

  W trakcie swojej kariery, pełnej kontrowersji i buntowniczych zrywów, ten hollywoodzki kameleon i prawdziwy mistrz przebieranek nigdy nie zatracił w sobie jednej rzeczy: zawsze pozostawał sobą. Oto Johnny Depp.

 • ​Tajemnice i podejrzenia

  ...- Jak facet kupuje w tajemnicy przed rodziną mieszkanie, to różnie bywa... Może wije sobie nowe gniazdko? A może dla kochanki? Nastolatka rzuca ojcu buntownicze spojrzenie - a Małek od razu blednie... - A nie przychodzi ci do głowy, że może chce zrobić swojej żonie niespodziankę? - A zapytałeś mamy, jaką chciałaby mieć łazienkę? Jaką kuchnię? Od słowa do słowa - rodzinna sprzeczka robi...

 • Uwiedziona przez Roberta Pattinsona

  Chociaż już niedługo Reese Witherspoon ponownie stanie na ślubnym kobiercu, aktorka nie ukrywa zachwytów nad kolegą po fachu, Robertem Pattinsonem. Gwiazda pracuje obecnie z bożyszczem nastolatek na planie filmu "Woda dla słoni".