• Informacje na temat:

  buntu

Artykuły na temat: buntu
 • "Ciemny kryształ: Czas buntu": Mark Hamill i Lena Headey w nowej produkcji Netflixa. Zwiastun

  ...30 sierpnia fani netfliksowych produkcji wyruszą w fantastyczną podróż do świata Jima Hensona. Wtedy do serwisu trafi serial "Ciemny kryształ: Czas buntu".

 • "Dziewczynka z kotem" : Aria dziewczęcego buntu

  W świecie 9-letniej Arii rządzi chaos. Tradycyjne życie rodzinne nie istnieje. Klasyczny dom to pojęcie z bajek. Poczucie bezpieczeństwa, odpowiedzialność za bliskich i obowiązki wobec innych członków rodziny to mrzonka, podobnie jak uczucia względem własnych dzieci.

 • Englertowie w końcu poradzili sobie z buntem córki?

  Jan Englert (74 l.) i Beata Ścibakówna (49 l.) długo walczyli z okresem buntu ich córki Heleny (17 l.). Wygląda na to jednak, że kryzys został zażegnany, bo rodzina właśnie wyjechała na wakacje.

 • "Imperium robotów. Bunt człowieka": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć Gillian Anderson i Callana McAuliffe w zwiastunie widowiska science-fiction "Imperium robotów. Bunt człowieka", które do polskich kin wejdzie 31 lipca.

 • Grypa i bunt

  Pewnego dnia Jacek budzi się z potwornym bólem gardła. Lekarz stwierdza, że jest chory na grypę. Majka buntuje się i odmawia chodzenia na zajęcia kółka...

 • Bunt wg Decline Of The I

  "Rebellion" - taki tytuł nosić będzie drugi album francuskiego, post-blackmetalowego projektu Decline Of The I.

 • "Na sygnale": Bunt na pokładzie?

  W 135. odcinku „Na sygnale” zespół Góry pojedzie do akademika, w którym - podobno - zasłabł mężczyzna. Na miejscu ratownicy nie znajdą jednak żadnego chorego…

 • "Imperium robotów. Bunt człowieka" w kinach od 10 lipca

  Gwiazdy "Z Archiwum X" i "Iron Man 3", zdobywczyni Złotego Globu i Emmy - Gillian Anderson oraz laureat Oscara - Ben Kingsley, łączą siły z parą utalentowanych brytyjskich aktorów młodego pokolenia - Callanem McAuliffe ("Wielki Gatsby", "Jestem numerem cztery") i Ellą Hunt ("Nędznicy").

 • "Na dobre i na złe": Młodzieńczy bunt

  Po powrocie z USA Falkowicz (Michał Żebrowski) i Kasia (Ilona Ostrowska) będą mieli jeszcze większe kłopoty wychowawcze z Matyldą (Amelia Czaja).

 • Proletaryat "Nie wyrażam zgody": Bunt to sprzeciw

  Utworem "Nie wyrażam zgody" po pięciu latach przypomina o sobie grupa Proletaryat. Kwartet z Pabianic wiosną wyda nową płytę "Oko za oko".

Zdjęcia na temat: buntu
Wideo na temat: buntu
 • Netflix: "Ciemny kryształ: Czas buntu". Zwiastun

  Trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażającą prawdę o mocy Skeksów i wyrusza w epicką podróż, aby rozpalić płomień rebelii i ocalić świat od zagłady. Oparty na kultowym filmie Jima Hensona z 1983 r. serial "Ciemny kryształ: Czas buntu" opowiada zupełnie nową, epicką historię, która rozgrywa się na wiele lat przed wydarzeniami Ciemnego Kryształu.

 • Imperium robotów. Bunt człowieka

  W niedalekiej przyszłości Ziemia zostaje podbita przez roboty. Mieszkańcy naszej planety, oznakowani implantami monitorującymi ich aktywność życiową, nie mogą opuszczać domów, a złamanie zakazu karane jest śmiercią. Dziesięcioletni Connor (Milo Parker), który stracił rodziców w trakcie inwazji, mieszka teraz z Seanem (Callan McAuliffe), jego matką Kate (Gillian Anderson) i parą znajomych nastolatków. Kiedy chłopiec przypadkowo odkrywa, jak zneutralizować implanty, jego przyjaciele...

 • "Ciemny kryształ: Czas buntu": Zwiastun

  Gdy zapada ciemność, rozpoczyna się podróż.

 • Made in Poland

  "Made in Poland" - dwa dni z życia chorego z nienawiści chłopaka z bloków o imieniu Boguś (Piotr Wawer), który porzuca ministranturę i z napisem "fuck off" wytatuowanym na czole rusza przez osiedle, nawołując do buntu. Nikt jednak nie jest zainteresowany rewolucją, a demolowanie budek telefonicznych i samochodów nie przynosi ulgi, tylko kłopoty. Na swojej drodze konfrontuje się ze swoimi dawnymi mistrzami: księdzem, którego do pracy na blokowisku zesłał podczas widzenia sam Jezus Chrystus...

Dyskusje na temat: buntu
 • Re: "Zniewolona": Katia uniknie srogiej kary?

  Promocja buntu kobiet przeciwko sile, władzy..... tylko po co?

 • Re: "Zniewolona": Polacy jako pierwsi na świecie zobaczą 2. sezon!

  To jest film o ROSYJSKIEJ a nie ukraińskiej szlachcie bo takowej już nie było. Zostali wymordowani podcza s buntu HAJDAMAKÓW. I jak widać poddaństwo ukraińców do ROSJAN jest do dzisiaj w ich genach.

 • Re: Szok! "Inna" miłość nad rozlewiskiem!

  z buntu szatana, który chciał być bogiem

 • Re: "Na dobre i na złe": Dramat Latoszka

  Latoszek przezchodzi spóźniony okres buntu (i to od kilku lat)

 • Re: "Korona królów": Serial o losach Kazimierza Wielkiego

  1szy odcinek zaczyna się od buntu gawiedzi gdy KRÓL podnosi myto za korzystanie z (dziurawej) drogi. Straż odgradza Króla i jego dwór barierkami od gawiedzi....co bedzie dale ???, nie powiem !!!

 • Re: "07 zgłoś się": Superglina z PRL-u

  30-to letnie szczawiki sądzą, ze już wszystko wiedzą o tamtych - całkiem niezłych czasach - lecz innych nieco. Nie ma sensu im tłumaczyć czegoś, czego nie dotknęli. Jeszcze młodsi się buntują, ale dziś sami nie są pewni przeciw czemu, wiec tego ich buntu nie widać w żadnej sztuce - nawet w muzyce :))

 • Re: "Przyjaciółki": Strzeleccy znów powiedzą: „Tak!”

  Jeden z niewielu seriali który ogladam z wielką przyjemnością. Wszystko jest takie naturalne i realne. Młode ,śliczne kobiety i ich nie zawsze łatwe do rozwiązania codzienne problemy pozwalają widzowi bardzo czynnie w nich uczestniczyć. Nie ma dłużyzn i nudy. Zawsze uśmiechnięte a często noszą w sobie ładunek buntu i żalu. Ogólnie świetna gra aktorów i interesujący scenariusz.

 • Re: "Alternatywy 4": Jak Kotek z Kołkiem

  A mi się wydaje że bardziej chodzi o czasy w jakich żyjemy. Ten serial to taki cichy rodzaj buntu, prześmiewania systemu. Teraz wszystko można powiedzieć wprost bo ludzie zobojętnieli i jednak trochę zgłupieli.

 • Re: "Outlander": Sekrety 3. sezonu

  Dlaczego takich seriali nie emituje się w TELEWIZJI POLSKIEJ tylko jakieś pseudo wynalazki w stylu Moda na sukces!!Serial jest zjawiskowy, szkockie plenery urzekają pięknem, nic tylko pakować się i jechać, gra aktorska doskonale odzwierciedla emocje między bohaterami, widz czuje się wchłonięty przez wydarzenie buntu jakobitów!!! gorąco polecam Caitriona Balf i Sam Heughan - to wielkie emocje!!!

 • Re: "Allo, Allo": Zmarł Gorden Kaye

  większość przypadków buntu wobec Jezusa Chrystusa, ateizmu jest spowodowana umiłowaniem grzeszenia, bezbożnego świata i jego pożądliwości --->> "(świat) mnie nienawidzi, bo ja świadczę o nim, że jego uczynki są złe" - Ewangelia Jana 7:7 - Uwspółcześniona Biblia Gdańska ____ "...światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. (20) Każdy bowiem, kto