• Informacje na temat:

  bursztynowicz elzbieta

Artykuły na temat: bursztynowicz elzbieta
 • "Klan": Barbara Bursztynowicz świętuje 40-lecie swego małżeństwa

  Wkrótce minie dokładnie 40 lat od dnia, kiedy Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta z "Klanu", wyszła za mąż za swojego kolegę ze studiów, Jacka Bursztynowicza. - Miłość, która trwa całe życie, to ogromny przywilej - mówi aktorka.

 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.

 • "Klan": Barbara Bursztynowicz nie gotuje!

  Aktorka Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", buntuje się przeciwko wszechobecnej modzie na gotowanie.

 • "Klan": Problem z byłą kochanką Chojnickiego

  Zapowiadają się gorące i emocjonujące sceny! Do serialu "Klan" wraca bowiem doktor Alina (Sylwia Wysocka), która zamieszała w życiu Chojnickiego (Andrzej Grabarczyk), by potem go porzucić.

 • Barbara Bursztynowicz: Mój wybór był trafny

  Mam w sobie sporo góralskiej zadziorności, hardości i stanowczości - mówi Barbara Bursztynowicz (61 l.). Chętnie wraca w rodzinne strony, by wędrować po górach. Ile Barbary Bursztynowicz jest(...) Jadwiga Lachetówna-Bursztynowicz i była wybitną śpiewaczką operową. Po wojnie występowała w operze w Bytomiu, tworzyli ją oboje z ojcem mego męża. Potem przenieśli się do Warszawy. Na Saską Kępę, którą...

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Klan": Elżbieta wyjedzie do Chin?

  Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) dostanie propozycję wyjazdu do Chin. Jerzy (Andrzej Grabarczyk) nie będzie jednak chciał się zgodzić na to, by - jak powie - tułała się po Azji. - Załatwię ci Ciechocinek - obieca, gdy żona wyzna mu, że marzy, by wyrwać się z domu i odpocząć od codziennych obowiązków.

 • Barbara Bursztynowicz: Inaczej niż w "Klanie"

  Nie zależało jej na karierze. Marzyła o uczuciu, które przetrwa wszystko.

 • "Klan": Elżbieta nie chce wymazać Marysi ze swego życia!

  Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) postanowi odwiedzić Marysię (Iga Naklicka). - Po co się pchasz w cudze życie? To nie jest twoja wnuczka! - przypomni jej Jerzy (Andrzej Grabarczyk). - Zostań w domu - poradzi żonie, ale ona postawi na swoim i spotka się z Sandrą (Magdalena Górska) i jej córeczką.

 • Barbara Bursztynowicz: Albo poker, albo ja

  Urodziła się w Bielsku-Białej i jak sama podkreśla, ma w sobie nieco góralskiej zadziorności, hardości i stanowczości. Prywatnie zatem bardzo różni się od ciepłej, dobrej Elżbiety Chojnickiej z "Klanu". W serialu gra od początku, czyli od 1997 roku.

Zdjęcia na temat: bursztynowicz elzbieta
Wideo na temat: bursztynowicz elzbieta
 • Rodzinne dramaty Elżbiety w "Klanie"

  Zniknięcie córki, śmierć brata, choroba przyjaciółki i wnuka - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", opowiada o problemach swojej bohaterki i jej miesięcznym "urlopie".

 • Z daleka widok jest piękny

  W podkarpackiej wiosce latem toczy się nieco ospałe, wypełnione codziennymi czynnościami życie. Kobiety gotują obiad, mężczyźni zakładają wnyki w lesie, młodzi w wakacyjnym nastroju kąpią się w rzece. Główny bohater filmu - Paweł, mieszkający ze starą, schorowaną matką - zbiera złom, na zagraconym podwórku tnie na części stare samochody. Gdy wywiezie matkę do zakładu opieki, zyska dom, w którym chce rozpocząć nowe życie z narzeczoną. Jednak pewnego dnia Paweł nagle znika, nikt nie wie, co się...

 • Zgorszenie publiczne

  Romanek Drzozga to trzydziestolatek mieszkający samotnie na Fytlu, osiedlu dwóch familoków na obrzeżach Bytomia. Zajmuje mieszkanie po rodzicach, z szacunku do których prawie nic od lat nie zmienia w jego wystroju. Romanek skrycie podkochuje się w 19-letniej sąsiadce - ładnej, pulchnej Otylii zwanej Motylkiem. Wobec wszystkich chce jednak sprawiać wrażenie, że niczego ani nikogo mu do życia nie potrzeba. Podejmowane przez sąsiadów próby wciągnięcia go w sprawy społeczności Fytla na nic się...

Dyskusje na temat: bursztynowicz elzbieta
 • Sto procent kobiecości!

  W Klanie , Elzbieta Chojnicka jest prawdziwa Pania swego domu, swojej rodziny. Bardzo ja polubilismy. Przestrzega starych tradycji od swoich rodzicow, daje dobry przyklad dla swoich dzieci i nigdy nie wchodzi w ich zycie, a poprawia tak...ze strony. To jest madra i dostojna kobieta dzieki odtworczyni tej roli Pani Barbarze Bursztynowicz..czasami zapominamy,ze to film, bo gra jest bardzo prawdz