• Informacje na temat:

  bursztynowicz jacek

Artykuły na temat: bursztynowicz jacek
 • "Klan": Barbara Bursztynowicz kochała jednocześnie dwóch mężczyzn!

  Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", od ponad czterdziestu lat jest żoną aktora, Jacka Bursztynowicza. Często podkreśla w wywiadach, że mąż zafascynował ją od pierwszego wejrzenia, ale zazwyczaj nie mówi, że ich wspólna droga do szczęścia wcale nie była prosta. Aby poprowadzić ją do ołtarza, Jacek Bursztynowicz musiał najpierw pokonać rywala, który w sercu jego ukochanej...

 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.

 • Barbara Bursztynowicz szczęśliwa! Umiała sobie wychować męża!

  Dziś państwo Bursztynowiczowie uchodzą za niemal idealną parę, ale musieli przezwyciężyć kilka kryzysów.

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • Barbara Bursztynowicz uwierzyła w miłość na zawsze

  Choć w ich związku nie brakowało zawirowań, szczęśliwie je przetrwali. Ponad czterdzieści lat po ślubie Barbara i Jacek Bursztynowiczowie nadal mówią o sobie z miłością. Tak spełniło się wielkie(...). Jacka Bursztynowicza poznała podczas studiów w warszawskiej szkole teatralnej. Dwa lata starszy, przystojny blondyn, w skórzanej kurtce, często siadał przy pianinie w stołówce i przygrywał jazzowe kawałki...

 • Barbara Bursztynowicz: Inaczej niż w "Klanie"

  Nie zależało jej na karierze. Marzyła o uczuciu, które przetrwa wszystko.

 • "Klan": Barbara Bursztynowicz świętuje 40-lecie swego małżeństwa

  Wkrótce minie dokładnie 40 lat od dnia, kiedy Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta z "Klanu", wyszła za mąż za swojego kolegę ze studiów, Jacka Bursztynowicza. - Miłość, która trwa całe życie, to ogromny przywilej - mówi aktorka.

 • Książka z felietonami gwiazdy "Klanu"

  Barbara Bursztynowicz znana jako Elżbieta Chojnicka z serialu "Klan", odsłania przed widzami swoje życiowe sekrety. Wspomnienia aktorki można przeczytać w książce "Jak w życiu. Felietony". We wtorek artystka pojawiła się na spotkaniu promującym książkę.

 • Barbara i Małgorzata Bursztynowicz: Dziś znów celebrują wspólne chwile!

  Kiedyś nie akceptowała wyborów córki, a w ich relacji było wiele konfliktów i sporów. Ukochana jedynaczka Barbary Bursztynowicz szybko wyprowadziła się z domu. Lata zajęło im ponownie nawiązanie porozumienia...

 • Kiedy mąż jest sam w domu

  - Moja bohaterka powoli godzić się będzie ze śmiercią Ryśka. Niestety, na horyzoncie pojawią się już niebawem całkiem nowe problemy - zdradza nam Barbara Bursztynowicz, czyli słynna Elżbieta z "Klanu".

Zdjęcia na temat: bursztynowicz jacek
Dyskusje na temat: bursztynowicz jacek
 • Re: "Klan": Barbara Bursztynowicz kochała jednocześnie dwóch mężczyzn!

  Tak mialo byc.Pamietam ze kiedy widzialam pierwszy raz Con amore zakochalam sie w Miroslawie Konarowskim,byl mega przystojny,opiekunczy i kochal prawdziwie,jak pan Jacek pania Barbare.Mnie tez przeszla milosc do pana Mirka,bo jej nie odwzajemnil :-)))) Co ma byc to i tak bedzie chocby los podpowiadal zle lub dobre scenariusze soelni sie to co nam pisane.