• Informacje na temat:

  burt young

Artykuły na temat: burt young
 • Rocky ma już dziewczynę

  Rocky Balboa, bohater serii filmów "Rocky" , ma nową partnerkę. W filmie "Rocky Balboa", bo tak brzmi tytuł szóstej części popularnej sagi, u boku Sylvestra Stallone'a wystąpi Irlandka Geraldine Hughes. Aktorka, która odniosła nowojorski sukces z monodramem "Belfast Blues", wcieli się w postać "Małej" Marie.

 • Młody Carlito

  Jay Hernandez ( "Debiutant" , "Torque: Jazda na krawędzi" , "Ladder 49") zagra Charliego "Carlito" Brigante, legendarnego gangstera z Puerto Rico, w filmie "Carlito's Way, The Beginning", będącym prequelem przeboju "Życie Carlita" z 1993 roku. W filmie Briana De Palmy w słynnego gangstera wcielił się Al Pacino.

 • Newest Zealand: Rehabilitują polski pop

  Newest Zealand to najnowszy projekt znanego z formacji The Car Is On Fire Borysa Dejnarowicza. W nagranie albumu formacji wzięli udział muzycy znanych alternatywnych zespołów oraz Ala Boratyn, była wokalistka zespołu Blog 27.

 • Black Sabbath: Biografia i box

  "Never Say Die!", 400-stronicowa biografia legendarnej grupy Black Sabbath, ukazała się właśnie na Zachodzie dzięki firmie Rockdetector, która reklamuje się jako największa internetowa rockowa baza danych na świecie. Tymczasem w listopadzie wydany zostanie box zespołu, zatytułowany "Black Box: The Complete Original Black Sabbath (1970 - 1978)".

 • 10 nominacji dla "Avatara"

  W Los Angeles ogłoszono nominacje do Saturnów, nagród przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films). Tegoroczne 36. Saturn Awards zostały zdominowane przez film "Avatar"", który otrzymał nominacje aż w dziesięciu kategoriach.

Wideo na temat: burt young
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Soul Kitchen

  Pulsująca pozytywną energią i przebojową muzyką komedia o miłości, przyjaźni i życiu ze smakiem, wyreżyserowana przez twórcę głośnego Głową w mur (Złoty Niedźwiedź MFF w Berlinie), uhonorowana Specjalną Nagrodą Jury i Young Cinema Award MFF w Wenecji. Zinos (Adam Bousdoukos), właściciel podupadającej restauracji Soul Kitchen, zostaje nieoczekiwanie porzucony przez dziewczynę. Podłamany sercowym niepowodzeniem, zaniedbuje lokal, dając wolną rękę pracownikom. W knajpie zaczyna panować radosna...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...