• Informacje na temat:

  butterfly

Artykuły na temat: butterfly
 • ...spieszy. Jak powiedziała "Twojemu Imperium", na razie jest pochłonięta pracą w fundacji oraz przygotowaniami do kolejnego paryskiego pokazu sukien z kolekcji Black Butterfly. - Jedną z kreacji, które...

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Niedawno Minge postanowiła na poważnie zaangażować się w pomoc chorym dzieciom. Z tego powodu zaprojektowała kolekcję ubrań Black Butterfly, z której dochód przekazuje na konto fundacji, z którą od jakiegoś czasu współpracuje. Widać, że projektnatka mocno zaangażowała się w działalność fundacji. Osobiście odwiedzała i wspierała jej podopiecznych. Jej serce skradła przede wszystkim 7-letnia Lenka...

 • Kendrick Lamar "To Pimp A Butterfly": Zamieszanie z premierą płyty

  Spore zaskoczenie przeżyli w poniedziałek, 16 marca fani Kendricka Lamara. Otóż jego trzeci album studyjny "To Pimp A Butterfly" trafił na iTunes i Spotify 8 dni przed premierą. Jak się okazało nie było to zamierzone działanie.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...udziela się też z powodzeniem na scenie teatralnej. Wystąpiła w przedstawieniach "Numb, Redwood Curtain" i "Madame Butterfly". Na stałe jest członkinią Met Theatre Development Ensemble. Za rolę...

 • Kendrick Lamar bije rekordy z płytą "To Pimp a Butterfly"

  Album rapera z Kalifornii już w dniu premiery został przesłuchany rekordową ilość razy.

 • Reżyser Mariusz Treliński ("Egoiści", "Łagodna", "Pożegnanie jesieni") zadebiutuje w poniedziałek, 26 stycznia, w Metropolitan Opera (Met) inscenizacją dyptyku "Jolanta/Zamek Sinobrodego", silnie inspirowaną filmami z gatunku noir z lat 40. Przed nim żaden polski reżyser nie wystawiał nigdy na tej nowojorskiej scenie.

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Basista Iron Butterfly nie żyje

  W wieku 70 lat zmarł Lee Dorman, basista popularnej na przełomie lat 60. i 70. hardrockowej grupy Iron Butterfly.

 • Zmarł były gitarzysta Iron Butterfly

  W wieku 63 lat zmarł Larry Reinhardt, w latach 1970-71 gitarzysta rockowej grupy Iron Butterfly. Był współtwórcą zespołu Captain Beyond.

Zdjęcia na temat: butterfly
Dyskusje na temat: butterfly