• Informacje na temat:

  buzia emocje

Artykuły na temat: buzia emocje
 • Rządzili naszymi emocjami

  To tym bohaterom udało się przykuć naszą uwagę. Ich losy nieustannie rozbudzały emocje widzów – od smutku, poprzez gniew po radość. Kto został mistrzem w swojej kategorii? Przekonajcie się sami!

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • Kesha gorszy na Twitterze

  ...25-letnia amerykańska wokalistka uwielbia budzić skrajne emocje. Ostatnio przeszła jednak samą siebie, publikując na Twitterze zdjęcie, które zrobiła sobie podczas... siusiania.

 • Rosati: Zapomniała kroków

  - Jak jest z kroczkami? - zapytał Weronikę Rosati jej partner z "Tańca z gwiazdami" - Krzysztof Hulboj. - Różnie bywa - przyznała aktorka. Czasu na pracę coraz mniej, bowiem premiera 10. edycji tanecznego show TVN-u odbędzie się już 6 września.

 • Jola Pieńkowska w "Dzień Dobry TVN". O jej metamorfozie mówią wszyscy!

  Dziennikarka i żona miliardera Leszka Czarneckiego przez kilka lat prowadziła program śniadaniowy w TVN, co wzbudzało ogromne emocje. W sieci pojawiła się nawet specjalna strona, na której żądano, by Jola "odeszła z 'Dzień Dobry TVN'".  Tak też się ostatecznie stało. Pieńkowska przeszła do niszowego kanału biznesowego, gdzie ponownie zajęła tematami politycznymi.  Nie ma więc już okazji...

 • Krupa: Reality show jak terapia

  "Od dawna chciałam wziąć udział w reality show" - wyznaje Joanna Krupa. Celebrytka opowiada też o tym, jak program amerykańskiej telewizji "Real Housewives of Miami" wpłynął na jej życie i jak wyglądają kulisy jego realizacji.

 • Cezary Pazura w bardzo szczerym i emocjonalnym wywiadzie. Opowiada o żonie i rodzinie

  ...chcę się chwalić. Pragnę pokazać je całemu światu.   Uśmiecha się pan, gdy patrzy na swoje pociechy?   - Tak. Zawsze rozświetla mi się buzia, kiedy patrzę na dzieci. One są takie bezpośrednie(...) emocje?   - Faceta trzeba pilnowaći należy studzić jego emocje. A także kierować nim w odpowiednim kierunku. I od tego właśnie jest kobieta. Mądra kobieta.  Jest pan przyjacielem żony?   - Staram...

 • Waldek Złotopolski już nie śpiewa

  Andrzej Nejman, czyli Waldek ze "Złotopolskich" decyzją widzów pożegnał się z programem "Jak oni śpiewają?".

 • "Rolnik szuka żony 5": W finale było gorąco! Łukasz i Agata zabrali głos po emisji. Wszystko jasne!

  Łukasz Sędrowski (36 l.) w "Rolnik szuka żony 5" znalazł miłość. W finałowym odcinku programu przyznał, że on i Agata (31 l.) dalej są razem. Po emisji rolnik i ukochana gościli w "Pytaniu na śniadanie". Opowiadali o swoich planach, nie uniknęli również pytania o inną kandydatkę, Paulinę. Odnieśli się również do plotek.

 • Piękni dwudziestoletni z przeszłością

  "Twój na zawsze" ("Remember Me"), reż. Allen Coulter, USA 2010, dystrybucja Monolith Films, premiera kinowa 19 marca 2010 roku.

Wideo na temat: buzia emocje
 • Chappie

  Tytułowy Chappie to pierwszy android zdolny do samodzielnego myślenia i posiadający ludzkie emocje. Stworzony, by być policjantem przyszłości, zostaje wykradziony przez parę gangsterów, którzy zamierzają wykorzystać go do swoich celów.

 • Ponad nami tylko niebo

  Laureat tegorocznego MFF w Berlinie (nagroda Europa Cinemas Label). Emocjonująca, pełna ambiwalentnych emocji opowieść o życiu, którego nie było. Po śmierci ukochanego męża Martha dowiaduje się, że tak naprawdę nigdy go nie znała; że był zupełnie innym człowiekiem. Martha związuje się z mężczyzną, który z jakiegoś powodu przypomina jej byłego męża, ale nic już nie jest takie samo. Schomburg, debiutant w pełnometrażowej fabule, prowadzi swój film pewną ręką. Umiejętnie podkreśla targające...

 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

Dyskusje na temat: buzia emocje
 • Re: "Na sygnale": Finał należy do blondynek

  iz nie jestem przeciwniczka tz naturszczykow na ekranie to tu niestety potwierdza sie fakt ze ladna buzia i figura nie wystarcza,potrzebna jest rzetelna szkola aktorska,mimika,modulacja glosu i odpowiednie emocje do granej sceny.Zycze powodzenia,ale ciezka i dluga droga przed pania Marcelina.