• Informacje na temat:

  by wyglądać jak modelka

Artykuły na temat: by wyglądać jak modelka
 • ​Modelka plus size Yazmin Fox: Jestem przy kości i czuję się piękną. Jak bogini

  Mieszkająca w Cambridge w Wielkiej Brytanii modelka Yazmin Fox (36 l.) jest dumna ze swojego ciała. Uważa, że oddaje ono nie tylko prawdziwą kobiecość, ale i pewność siebie.

 • Karolina Gorczyca: Trudne i piękne momenty

  Pamiętamy ją z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • Figura wokalistki od lat jest jednym z gorących tematów, które powracają jak bumerang na łamach gazet i na portalach. Farna ma już dość tych dywagacji i w stanowczych słowach zasugerowała, by media przestały interesować się tym, ile waży. "Kto ma prawo mi dyktować? Jest jakaś reguła, jak trzeba wyglądać? Nie mówcie mi, że powinnam schudnąć, bo to nie wasza sprawa" - powiedziała w rozmowie...

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • Agentka Krupy zdradziła jak się pracuje z gwiazdą! Nie ma lekko!

  Joanna Krupa (38 l.) od lat jest jedną z gwiazdek TVN-u. Realizuje coraz więcej nowych projektów i jak się okazało, to zasługa jej agentki!

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • Zuza Kołodziejczyk o "Top Model": Program serwuje sezonowych celebrytów

  Zuza Kołodziejczyk (25 l.), która wygrała pięć lat temu "Top Model", uważa, że program nie pomaga w karierze. Producentom show modelka nie szczędzi gorzkich słów!

 • Wyglądać jak Aniston

  Brytyjki chcą wyglądać jak aktorka Jennifer Aniston (36 l., "Przyjaciele" ) - tak przynajmniej wykazała ankieta przeprowadzona przez angielski kanał telewizyjny "Five". Mężczyźni zgodnie wybrali Brada Pitta (42 l., "Mr & Mrs Smith" ).

 • Natalia Siwiec miesiąc po porodzie na "targach piękności". Ani śladu po ciąży!

  ...21 sierpnia Natalia Siwiec (34 l.) urodziła córkę Mię. Fakt ten dla wielu był zaskoczeniem, modelka bowiem nigdy nie pojawiła się publicznie z brzuszkiem. Jak wygląda dzisiaj, miesiąc po porodzie?

 • Wiz Khalifa poślubił modelkę

  Raper Wiz Khalifa (25 l.) i modelka Amber Rose (29 l.) wzięli ślub podczas skromnej ceremonii.

Zdjęcia na temat: by wyglądać jak modelka
Wideo na temat: by wyglądać jak modelka
 • Magda Mielcarz odpowiada hejterom: Jak się komuś nie podobam...

  mam ochoty wyglądać jak mała dziewczynka. Nie chcę też dłużej spełniać oczekiwań innych ludzi, a tego właśnie kobiety uczone są już od dziecka" - mówi Mielcarz i namawia inne panie, by wyglądały tak, jak chcą. "Musimy sobie pozwolić na to, żeby być takimi, jakimi chcemy, my, kobiety. Jesteśmy całe życie wkładane w jakieś ramy, mamy jakoś wyglądać, spełniać oczekiwania innych, czasami zdarzało

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Natalia Siwiec: Nie umiem robić prezentów

  komukolwiek. A Mariusz intuicyjnie chyba wyczuwa, kto czego potrzebuje i dokładnie wiem, jak to ma wyglądać i zawsze ten prezent jest trafiony – mówi Natalia Siwiec. Modelka twierdzi, że tylko(...)Natalia Siwiec do tej pory nie kupiła prezentów gwiazdkowych. Twierdzi, że w przeciwieństwie do swojego partnera nie potrafi wybierać odpowiednich upominków. Tegoroczne Boże Narodzenie modelka spędzi

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: by wyglądać jak modelka
 • Re: "Barwy szczęścia": Marzenia i śmierć

  Wiecie jak kończą takie dziewczyny? Można się domyślać. Niedawno była afera jak młoda rosyjska modelka umarła z przemęczenia (pracowała wiele godzin za wiele, nic nie jadła żeby wyglądać itd), a wiadomo, że takie dziecko nie ma jeszcze poukładane w głowie.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hürrem jest brunetką!

  "Zobaczcie jak powinny wyglądać Diwy 21 wieku! Nie to co wy blade i z celulitem na nogach. Przeciętny zjadacz chleba nie zdobedzie takich ,,gwiazd,, co tam przyjechały do Lądynu. I tu nie chodzi(...) ale ruchy do dzisiaj mam powabne jak modelka. Reasumując. Kasa plus nowa ruwna sie kasa nowa a wiadomo że kasa nowa był uwodzicielem. Ja tesz nim jestem dlatego takie psełdo mam.Takrze widzicie takie

 • Re: Gwiazdy na plaży na koniec wakacji

  "Zobaczcie jak powinna wyglądać Diwa 21 wieku! Nie to co wy blade i z celulitem na nogach. Przeciętny zjadacz chleba nie zdobedzie takiej jak E milka. I tu nie chodzi o urode ale ten ktoś musi mieć(...) powabne jak modelka. Reasumując. Kasa plus nowa ruwna sie kasa nowa a wiadomo że kasa nowa był uwodzicielem. Ja tesz nim jestem dlatego takie psełdo mam.Takrze widzicie takie jak ona to poleci na mnie

 • Re: "Barwy szczęścia": Szantaż z nagością w tle

  "Zobaczcie jak powinna wyglądać Diwa 21 wieku! Nie to co wy blade i z celulitem na nogach. Przeciętny zjadacz chleba nie zdobedzie takich, jak na fotach. I tu nie chodzi o urode ale ten ktoś musi(...) powabne jak modelka. Reasumując. Kasa plus nowa ruwna sie kasa nowa a wiadomo że kasa nowa był uwodzicielem. Ja tesz nim jestem dlatego takie psełdo mam.Takrze widzicie takie jak ona to poleci na mnie