• Informacje na temat:

  była dziewczyna szyca

Artykuły na temat: była dziewczyna szyca
 • Dziewczyna Szyca chce zmienić styl pierwszej damy!

  .... Niezwykle pomocny okazał się wtedy Borys, którego spektakularna metamorfoza była jej dziełem. Kolejną klientką została Anna Czartoryska, która zaczęła zyskiwać na popularności, przez co musiała coraz bardziej uważać na to, co na siebie zakłada. Ślotała ma jednak o wiele większe ambicje. Już nie chce być postrzegana, jako dziewczyna Szyca. Chce wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, aby...

 • Piękne kobiety, naiwni mężczyźni

  Angelina Jolie ("Czarownica"), Charlize Theron ("Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie"), dziesiątki półnagich modelek ("Yves Saint Laurent") oraz sprowadzający na manowce Borysa Szyca... seksowny głos ("Dżej Dżej") - ten weekend w polskich kinach będzie należał do pięknych kobiet i naiwnych mężczyzn.

 • .... Tym razem Kuba Wojewódzki postanowił wyśmiać m.in. byłą dziewczynę swojego dobrego kolegi, Borysa Szyca. Dziennikarz nie zostawił na Zosi suchej nitki! Nazwał ją m.in. "błędem obsadowym" w życiu Borysa Szyca. Oprócz tego celebryta wyśmiał ostatnie zdjęcia Ślotały, które opublikowała na Instagramie. "Zosia postanowiła pokazać światu brzuch po porodzie. Doskonały ruch. Też uważamy, że każdy powinien...

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

 • Dziewczyna Szyca krytykuje Liszowską!

  Nowa znawczyni mody i stylu tym razem ostro skomentowała jedną ze stylizacji ciężarnej aktorki...

 • Grochowska dziwką, Szyc zakonnikiem

  Uroczystą projekcją filmu "Południe-Północ" Łukasza Karwowskiego z głównymi rolami Agnieszki Grochowskiej i Borysa Szyca rozpoczął się w piątek, 6 października, 22 Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy (WMFF). Wydarzeniem pierwszego dnia imprezy był jednak pokaz najnowszego filmu Darrena Aronofskiego "Źródło".

 • Wywalczyła miłość Szyca

  Była dziewczyna Borysa Szyca przez dwa lata walczyła o to, by aktor do niej wrócił. Wygląda na to, że się udało. Ale na jak długo? I czy było warto?

 • The best of Sara May

  Sara May - wokalistka, która odkryła w sobie blogerkę. Przez cały rok raczyła nas kontrowersyjnymi, prowokującymi wypowiedziami na swoim blogu.

 • Zofia Ślotała trafiła do szpitala! Konieczna była operacja!

  Zosia Ślotała (28 l.) 16 czerwca obchodziła urodziny. Chciała spędzić je z najbliższymi, w tym z miesięcznym synkiem. Niestety zamiast świętować, była dziewczyna Borysa Szyca (38 l.) trafiła do szpitala.

 • Toksyczny związek, szaleńcza miłość

  "Antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości" - tak zapowiadany jest polski film "Big Love", który trafi do kin 10 lutego. Dramat, w reżyserii Barbary Białowąs, przedstawia trudny związek pary młodych ludzi. Główne role grają Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało.