• Informacje na temat:

  była miss ministrem

Artykuły na temat: była miss ministrem
 • Beata Szydło dementuje: Stałam po pasztet, nie po mięso!

  Beata Szydło (52 l.) zdementowała wczorajszą informację, jakoby w jednym ze sklepów "stała po mięso".

 • Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: Takiej wojny dawno nie było!

  Kinga Rusin (47 l.) odniosła się do słów Małgorzaty Rozenek-Majdan (duuużo młodsza od Rusin) i opublikowała w mediach społecznościowych bardzo emocjonalny wpis. Żona Radka Majdana, jak i sam piłkarz postanowili odpowiedzieć dziennikarce. Co na to Rusin?

 • Nowości Netflix 2018: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]. Aktualizacja #30

  ...postanawia wziąć odwet na osobach, które ją wyśmiewały i zraniły. Dziewczyna decyduje się również wziąć udział w wyborach miss. Na swojej drodze spotka małżeństwo, Boba (Dallas Roberts) oraz Coralle...

 • Anna Kalata: Inwestuję w siebie

  Anna Kalata , 46-letnia była minister pracy i polityki społecznej, schudła 38 kg i waży tyle, ile ważyła będąc w klasie maturalnej. To najgłośniejsza i najbardziej spektakularna metamorfoza ostatnich miesięcy.

 • ...46-letnia Anna Kalata , była minister pracy i polityki społecznej oraz uczestniczka 12. edycji "TzG", zdradziła ze szczegółami, w jaki sposób pozbyła się 38 kg! "Mniejsze porcje, a częściej" - tłumaczy.

 • Okazuje się, że Telewizja Republika to nie tylko polityka. To również rozrywka w dość ciekawym wydaniu. Wystarczy obejrzeć odcinek programu "Kuchni polskiej", w którym Cezary Gmyz (48 l.) gotuje z Antonim Macierewiczem (67 l.) rozmawiając jednocześnie o katastrofie smoleńskiej.

 • Legenda kina podała do sądu ministrów

  Legenda kina, seksbomba lat 50. i 60., a ostatnio znana obrończyni praw zwierząt, Brigitte Bardot, wniosła do sądu sprawę przeciwko francuskim ministrom, Bricowi Hortefeux i Brunonowi Le Maire. Bardot zarzuca im akceptowanie nieetycznych sposobów uboju zwierząt.

 • Giną przez Harry'ego Pottera

  W Indiach maleje liczba dzikich sów. Winą za zagrożenie sowiej populacji indyjski minister środowiska - Jairam Ramesh obarcza... Harry'ego Pottera - bohatera powieści Joan Rowling i serii filmów, w których występuje też sowa Hedwiga.

 • Zwierzęta w cyrku? Stanowcze "nie"!

  Muzyk, piosenkarz i kompozytor legendarnego zespołu The Beatles, 69-letni sir Paul McCartney, zaapelował do rządu o wprowadzenie ustawowego zakazu występowania dzikich zwierząt w cyrku.

Wideo na temat: była miss ministrem
 • Minister

  W środku nocy francuskiego ministra transportu - Bertranda Saint-Jeana (Oliver Gourmet - "Chłopiec na rowerze", "Nic do oclenia" i "Czarna Wenus") budzi jego sekretarka. Do rowu w ośnieżonych Ardenach wpadł autobus z dziećmi. Jest kilka śmiertelnych ofiar. Minister nie ma wyjścia, musi jechać na miejsce tragedii. W ten sposób polityk uruchamia szalony wir nieoczekiwanych zdarzeń, które wymagają szybkich i przemyślanych decyzji. Aby przetrwać w brutalnym świecie polityki, trzeba działać...

 • Miss Kicki

  Miss Kicki po długich latach pobytu i pracy za granicą, w końcu wraca do rodzinnego domu w Szwecji. Opuszczając kraj, zostawiła swojego małego synka, który teraz ma 16 lat i wychowuje go babcia. Matka nie potrafi złapać nici porozumienia z synem, dlatego zaprasza go na wakacje do Tajwanu. Ta wyprawa ma jednak ukryty cel. A mianowicie wizytę w Taipei, gdzie mieszka Pan Chang, biznesman, z którym Kicki przeżywa internetowy romans... Kiedy Victor odkrywa prawdziwy cel ich podróży Kicki będzie...

 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...