• Informacje na temat:

  była miss polonia rozalia

Artykuły na temat: była miss polonia rozalia
 • Rozalia Mancewicz urodziła!

  Była Miss Polonia, Rozalia Mancewicz (28 l.) pochwaliła się, że właśnie została mamą!

 • Rozalia Mancewicz w "Celebrity Splash!"

  Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010, pojawi się w drugim odcinku "Celebrity Splash!". Jak sama przyznała, najważniejsze decyzje jeszcze przed nią. "Nie wiem jeszcze, czy skoczę" - stwierdziła. Jej popisy widzowie Polsatu zobaczą w sobotę, 14 marca.

 • Rozalia Mancewicz: Zawsze byłam stąd!

  Przez lata piękna Rozalia Mancewicz (29 l.) chodziła po światowych wybiegach jako modelka. Potem zrozumiała, że jej miejsce jest w rodzinnym domu na polskiej wsi.

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Rozalia Mancewicz w ciąży!

  Rozalia Mancewicz (28 l.) spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Rozalia Mancewicz (28 l.) niebawem zostanie po raz pierwszy mamą. Była Miss Polonia najwidoczniej cały czas czuje się rewelacyjnie, gdyż nie rezygnuje z bywania na ściankach. Jak widać, ciąża bardzo jej służy!

 • Paulina Krupińska: Mam dobre geny

  Aktualna Miss Polonia 6 grudnia będzie musiała pożegnać się z tytułem i koroną. Jednak Paulina Krupińska nie leje z tego powodu łez, gdyż ma już przygotowany swój zawodowy plan działania.

 • Rozalia Mancewicz: Chcę mieć gromadkę dzieci!

  Rozalia Mancewicz (28 l.) niebawem zostanie mamą. Już teraz marzy o kolejnych pociechach!

 • Rozalia Mancewicz pochwaliła się synkiem w śniadaniówce!

  Rozalia Mancewicz (28 l.) od kilku tygodni jest szczęśliwą mamą. Była Miss Polonia postanowiła pochwalić się swoim Henryczkiem w śniadaniówce. Celebrytka opowiedziała m.in. o tym, jak wyglądała jego pierwsza kąpiel oraz jak przywitał ją mąż, gdy wróciła wraz z synkiem ze szpitala. "Było nawet pępkowe i wszyscy opili Henryczka" - chwaliła się modelka.

Wideo na temat: była miss polonia rozalia
 • Rozalia Mancewicz wróciła do Białegostoku!

  Rozalia Mancewicz wraz z siostrami wzięła udział w świątecznej kampanii reklamowej torebek Sabriny Pilewicz. Sesja zdjęciowa z udziałem trzech sióstr ma oddawać rodzinny charakter zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Była Miss Polonia nie kryje, że rodzina jest dla niej bardzo ważna, i że to z jej powodu wróciła do Białegostoku, gdzie razem z siostrą Natalią pomaga rodzicom prowadzić

 • Miss Kicki

  Miss Kicki po długich latach pobytu i pracy za granicą, w końcu wraca do rodzinnego domu w Szwecji. Opuszczając kraj, zostawiła swojego małego synka, który teraz ma 16 lat i wychowuje go babcia. Matka nie potrafi złapać nici porozumienia z synem, dlatego zaprasza go na wakacje do Tajwanu. Ta wyprawa ma jednak ukryty cel. A mianowicie wizytę w Taipei, gdzie mieszka Pan Chang, biznesman, z którym Kicki przeżywa internetowy romans... Kiedy Victor odkrywa prawdziwy cel ich podróży Kicki będzie...

 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...