• Informacje na temat:

  była wojewódzkiego rapuje

Artykuły na temat: była wojewódzkiego rapuje
 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Ada Szulc rapuje (cover "Loser")

  Dziś (26 listopada) w programie Kuby Wojewódzkiego odbędzie się telewizyjna premiera utworu "Looser" Ady Szulc i DJ-a Adamusa.

 • Wojewódzki rapuje o Kaczyńskim!

  Michał Figurski i Kuba Wojewódzki śpiewają piosenkę o Jarosławie Kaczyńskim, "Rzeczpospolita" krytykuje, a Coca-cola wystraszyła się medialnej nagonki - tak w skrócie można opisać zamieszanie, jakie ostatnio powstało.

 • "X Factor": Powrót mistrza ciętej riposty

  Kuba Wojewódzki wraca do formy? Juror "X Factor" przypomniał, dlaczego jest najlepiej opłacanym showmanem.

 • Sistars, Provincea i Komety w Polsacie

  Hiphopowe zespoły Sistars i Provincea będą gośćmi najbliższej telewizyjnej "Poplisty", nadawanej w Polsacie w niedzielę, 8 lutego. Tego samego dnia w wieczornym programie "Kuba Wojewódzki" zagra warszawska grupa Komety.

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Wbrew pozorom nie będzie to plotka rskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, choć w naszym autorskim zestawieniu nie zabraknie głośnych rozpadów związków. Zapraszamy do lektury!

 • "Rock to moja pierwsza miłość"

  Założony w 1993 roku zespół Kto To początkowo znany był nielicznej rzeszy fanów. Sytuacja zmieniła się w 2005 roku, kiedy na Festiwalu w Opolu zdobył drugie miejsce w konkursie "Debiuty". Duży udział w tym sukcesie miała bez wątpienia wokalistka Kasia Wilk, która dołączyła do grupy w 2002 roku, w tym też czasie wzięła udział w nagraniu wielkiego przeboju "Ważne" rapera Meza. Zaowocowało to m.in. znajomością z Remikiem, szefem wytwórni UMC Records, a w konsekwencji pozwoliło Kto To podpisać...

Wideo na temat: była wojewódzkiego rapuje
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!

 • Była sobie dziewczyna

  Komedia obyczajowa twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących". Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych XX wieku. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oxfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości... Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod...