• Informacje na temat:

  byla żona hollanda

Artykuły na temat: byla żona hollanda
 • Małgorzata Zajączkowska: Pogodziła się z tym, że jest sama

  ...wielkie uczucie przeżyła w połowie lat siedemdziesiątych na studiach, gdy zakochała się w swoim profesorze i mistrzu zawodu, starszym o ponad trzydzieści lat i... żonatym. O jego słabości do pięknych(...) zaś Małgorzata. Ta sceniczna sytuacja bawiła kolegów z branży, dla których związek Łapickiego i Zajączkowskiej nie był żadną tajemnicą. Powodów do radości nie miała natomiast ówczesna żona aktora...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "Na dobre i na złe": 15. rocznica śmierci Darii Trafankowskiej

  ​Zachwycała swoją grą w teatrze. Zagrała między innymi u Falka, Holland, Marczewskiego i Zanussiego. Pojawiała się także w telewizji, między innymi jako współprowadząca teleturnieju "Szalone liczby". Uwielbienie widzów przyniosła jej rola siostry przełożonej Danuty w serialu "Na dobre i na złe". 9 kwietnia 2019 roku minęło 15 lat od śmierci Darii Trafankowskiej. Trafankowska urodziła się 5 stycznia 1954 roku.

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • „Korona królów”: Halina Łabonarska chce dobrze przeżyć każdy dzień

  Halina Łabonarska, którą wkrótce zobaczymy w nowym serialu TVP „Korona królów” jako Królową Jadwigę – żonę Władysława Łokietka i matkę Kazimierza III Wielkiego – za kilka dni świętować będzie 70. urodziny.

 • Agnieszki Holland pomysł na "Dziecko Rosemary"

  Agnieszka Holland stanęła za kamerą nowej adaptacji bestsellerowej powieści Iry Levina "Dziecko Rosemary". Czteroodcinkowy serial na antenie stacji Lifetime już w maju.

 • Więckiewicz poparzony na planie

  ...gorącą lampą naftową w szyję. Lekarze stwierdzili poparzenie drugiego stopnia. Kiedy żona aktora, Natalia Adaszyńska, dowiedziała się, że jej mąż uległ na planie wypadkowi i znalazł się w szpitalu, była przerażona. Jednak ten nie rozczulał się nad sobą i po opatrzeniu chorego miejsca natychmiast wrócił na plan. Jak nietrudno się domyślić, walka z doskwierającym bólem nie czyniła jego pracy...

 • "Dziecko Rosemary": Serial wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland

  Serial "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland, zrealizowany na podstawie powieści amerykańskiego pisarza Iry Levina, od 1 maja można będzie oglądać w Polsce na antenie Lifetime. W obsadzie są m.in. Zoe Saldana i Jason Isaacs.

 • Życie po katastrofie

  ...z poprzedniego związku. Antoine jest frontmanem swojego zespołu "Antoine Batiste and his Soul Apostles", ale dorabia również w lokalnym gimnazjum. Jego była żona LaDonna Batiste-Williams (Khandi...

 • Więckiewicz "królem życia"

  "Król życia" to inteligentna komedia o uwalnianiu się od świata korporacji i poszukiwaniu na nowo kolorów życia. Produkcja jest debiutem reżyserskim jednego z najbardziej znanych polskich operatorów filmowych, Jerzego Zielińskiego. W kinach będzie można ją zobaczyć jesienią, a teaser zapowiadający "Króla życia" można obejrzeć już teraz.