• Informacje na temat:

  była żona tigera

Artykuły na temat: była żona tigera
 • Była żona pogrąży Dariusza Michalczewskiego? "Znęcał się nade mną i poniewierał"

  Dariusz Michalczewski (49 l.) walczy o odzyskanie dobrego imienia. Sąd wezwał już na przesłuchanie matkę boksera, jego brata i bratową. W kolejce czeka była żona Dorota, która mówi wprost, że gwiazdor się nad nią znęcał.

 • Michalczewskiemu jest przykro

  Tiger (38 l.) wyznał jednemu z tabloidów, że rozstał się ze swoją żoną Patrycją, dlatego że nie mógł się z nią dogadać. Bokser jest pewien, że gdyby nadal byli razem to by się znienawidzili.

 • Żona atakuje Michalczewskiego: Przez 10 lat wspólnego życia raz zrobił mi herbatę

  .... Dla Darka zrezygnowała z pracy - była asystentką w klinice medycyny naturalnej - i została "kobietą Tigera". Zaczęły się egzotyczne podróże, fascynacja i wymyślanie wspólnego życia. Pobrali się, gdy Basia była już w czwartym miesiącu ciąży. Jak wyznaje na łamach magazynu "Pani", Darek zaczął znikać z domu tuż po urodzeniu syna i gdyby nie jej rodzice, nie poradziłaby sobie ze wszystkim. "Nagle...

 • Roberto Benigni o Iraku

  Roberto Benigni ( "Życie jest piękne" , "Pinokio" ) wyreżyseruje film "La tigre e la neve" ("The Tiger and the Snow"). Produkcja ma być komedią, a jej bohater to włoski poeta, który w momencie ubiegłorocznej amerykańskiej inwazji przebywa akurat w Iraku.

 • Tiger Woods ma zakaz randkowania

  Mimo że rozwód Woodsa z żoną Elin Nordegren po pięciu latach małżeństwa jest już pewien, osoba z kręgu Tigera Woodsa zdradziła w rozmowie z magazynem "Us Weekly", iż jego zespół prawników zalecił mu, aby odpuścił sobie randki do momentu jego sfinalizowania.

 • Jean Reno w filmie Benigniego

  Francuski aktor Jean Reno ( "Ronin" , "Wielki błękit" ) zagra w najnowszej produkcji Roberto Benigniego ( "Pinokio" , "Życie jest piękne" ). Prace na planie filmu "The tiger and the Snow" rozpoczną się we wrześniu tego roku.

 • Żona Tigera Woodsa odwoła rozwód?!

  Woods zgłosił się na leczenie do kliniki w Hattiesburgu, aby udowodnić żonie, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Poddał się tam terapii leczącej uzależnionych od seksu. Po kilkunastu dniach do sportowca dołączyła żona, która wcześniej zapowiedziała rozwód z najsłynniejszym golfistą. Wszystko przez liczne zdrady małżeńskie, po których ujawnieniu Nordegren wyprowadziła się do rodzinnej...

 • Dziewczyna Bonda w "Matrixie"

  Pochodząca z Malezji aktorka Michelle Yeoh zagra w przygotowywanych właśnie dwóch sequelach filmu "Matrix" braci Wachowskich. Michelle znana jest ze swego udziału w filmie o przygodach Jamesa Bonda - "Jutro nie umiera nigdy" Rogera Spottiswooda , w którym zagrała u boku Pierce Brosnana. Ostatnio wystąpiła w słynnym obrazie Anga Lee "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ("Crouching Tiger, Hidden Dragon") .

 • Tiger Woods znowu z żoną

  Znany golfista i bohater seks-skandalu, Tiger Woods , po raz pierwszy od kilku miesięcy pojawił się publicznie u boku żony Elin. Okazja była szczególna - spóźnione trzecie urodziny ich córki Sam, które rodzina świętowała w posiadłości w Windermere na Florydzie, gdzie mieszkali razem.

 • Bob Geldof, irlandzki muzyk i wokalista, były członek grupy Boomtown Rats, ma zamiar wznowić działalność koncertową. Na początek wystąpi kilka razy w swym ojczystym kraju, po czym być może będzie go można zobaczyć w kilku innych krajach.

Wideo na temat: była żona tigera
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…