• Informacje na temat:

  były chłopak patrycji

Artykuły na temat: były chłopak patrycji
 • Patrycja Pająk oburzona: Nie udzielałam wywiadu tabloidowi!

  ..."Super Express" opisał "dramat" zmagającej się z chorobą Patrycji Pająk, powołując się na jej słowa. Modelka twierdzi jednak, że z żadnym dziennikarzem nie rozmawiała!

 • "Przyjaciółki": Anka w rozterce, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja...

  Sporo dzieje się w życiu "Przyjaciółek". Anka jest w rozterce z powodu chłopaka, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja może zostać matką. Oto, co wydarzy się w najbliższym odcinku popularnego serialu.

 • Patrycja "były kazał mi oddać implanty" Pająk wzięła ślub!

  ...sfinansował jej nawet operację powiększenia piersi.  Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Partner Patrycji po rozstaniu zażądał, aby ta oddała mu 18 tysięcy złotych za operację, bo z jej(...) i poszukiwaniach nowego chłopaka. Udało się, a nawet zakończyło ślubem, który odbył się kilka dni temu.  Patrycja zdjęciami z tej uroczystości pochwaliła się na swoim Facebooku.  Gratulujemy! 

 • Syn Tomasza Stockingera w "Dzień Dobry TVN"

  Dla syna był i autorytetem, i partnerem. Dziś cieszy się, że Robert idzie własną drogą i doskonale sobie na niej radzi.

 • Patrycja Pająk w zaawansowanej ciąży! "Mam straszny kryzys"

  Przypomnijmy, że o dziewczynie zrobiło się głośno, gdy została pozwana przez byłego chłopaka - policjanta z Łomży, za to, że na jego koszt zrobiła sobie nowe piersi. Mężczyzna zażądał zwrotu 18 tysięcy. Cała sprawa okazała się bardzo medialna, a szczegóły procesu były jednym z ulubionych tematów tabloidów. Ostatecznie dziewczyna zadeklarowała, że chętnie odda wsadzone implanty, ale pieniędzy już...

 • Rafał Maślak: Spełniam marzenia dziewczyn

  Mister Polski 2014, Rafał Maślak dorobił się własnego programu telewizyjnego. W show "Randka z Maślakiem" spełnia marzenia dziewczyn."Rafał, dziękuję ci za to wszystko. Teraz wiem, że są jeszcze dobrzy ludzie" - usłyszał od jednej z bohaterek.

 • Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przechodzą kryzys?!

  Tygodnik "Dobry Tydzień" donosi, że nad związkiem Patrycji Markowskiej (35 l.) i Jacka Kopczyńskiego (43 l.) znowu zebrały się czarne chmury...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Patrycja Pająk

  O dziewczynie zrobiło się głośno, gdy została pozwana przez byłego chłopaka - policjanta z Łomży, za to, że na jego koszt zrobiła sobie nowe piersi. Mężczyzna zażądał zwrotu 18 tysięcy. Cała sprawa okazała się bardzo medialna, a szczegóły procesu były jednym z ulubionych tematów tabloidów. Ostatecznie Pająk zadeklarowała, że chętnie odda implanty, ale pieniędzy już nie. Co więcej, jej eks...

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty": A już tam "nowe"...

  Druga płyta Eweliny Lisowskiej prowokuje u mnie to samo pytanie, co pierwsza. Po co z alter-/hardcore'owego skarbu robić na siłę gwiazdkę pop? Drugie pytanie: czy to się udaje?

Zdjęcia na temat: były chłopak patrycji
Wideo na temat: były chłopak patrycji
 • Patrycja Kazadi pierwszy raz publicznie z nowym facetem!

  Patricia Kazadi pojawiła się na gali koszykarskiej Tauron Basket Ligi. Piosenkarka towarzyszyła swojemu chłopakowi Christianowi Eyendze, który odebrał nagrodę dla najbardziej energetycznego zawodnika sezonu. - Jestem z niego bardzo dumna - przyznała celebrytka.

 • "Przyjaciółki 12": Odcinek 6.

  ... Zuza podejmuje walkę z chorobą. Julka planuje wyprowadzić się do Rafała. Anka razem z mężem są wciąż sceptycznie nastawieni do chłopaka. Olga nie ustaje w szantażach Anki, zmusza ją do podpisania się(...) wysyła kwiaty Patrycji. Chce ją w ten sposób przeprosić, że musiała być świadkiem jego kłótni z Wiktorem. Patrycja umówiła się z Tadkiem, musi jednak odwołać randkę.

 • "Przyjaciółki": Szokujący finał sezonu

  większość czasu dotrzymuje towarzystwa Dorocie. Młodej mamie za to towarzyszy obiektyw a za nim Jacek. Chłopaka urzekła uroda Ingi. Ona sama jest zaintrygowana fotografem. Na przyjęciu zjawia się Wiktor