• Informacje na temat:

  były mąż kaczyńskiej

Artykuły na temat: były mąż kaczyńskiej
 • Marta Kaczyńska ponownie wychodzi za mąż? I... jest w ciąży?!

  Życie uczuciowe Marty Kaczyńskiej budzi spore zainteresowanie. Zwłaszcza, że już dwukrotnie wychodziła za mąż! Córka Lecha Kaczyńskiego spotykała się z Piotrem Smuniewskim, którego poślubiła w 2002(...), a i Marta nie jest samotna. Już od przeszło roku w mediach pojawiają się informacje, że jej serce jest zajęte przez biznesmena Piotra.  Mężczyzna niejednokrotnie towarzyszył Kaczyńskiej podczas publicznych...

 • Oni też byli kiedyś dziećmi

  Wspomnienia są ciepłe, a zwłaszcza wspomnienia z dzieciństwa, z owych lat sielskich, anielskich... Dziś, w Dnia Dziecka, oddajmy głos ludziom znanym, lubianym i powszechnie szanowanym po to, by przywołali obrazy zapamiętane ze swoich lat najwcześniejszych. Wszak i oni byli kiedyś dziećmi.

 • Marta Kaczyńska już po porodzie. Głos zabrał jej mąż, Piotr!

  Marta Kaczyńska (38 l.) 7 sierpnia po raz trzeci została mamą. Ona i jej mąż Piotr powitali na świecie dziecko. Jeden z tabloidów zdradza szczegóły dotyczące noworodka. O komentarz poproszono też szczęśliwego tatę.

 • Jerzy Turek pośmiertnie odznaczony

  Prezydent Lech Kaczyński przyznał pośmiertnie aktorowi Jerzemu Turkowi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i za osiągnięcia w pracy artystycznej - poinformowano w środę, 17 lutego, na internetowej stronie prezydenta.

 • Mąż Marty Kaczyńskiej i była żona Artura Boruca są oskarżeni o wyłudzenie ponad 14 mln zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) i pranie brudnych pieniędzy. Dotąd nie udało im się wyjść z aresztu za kaucją, mimo że inni podejrzani z takimi samymi zarzutami od dawna są na wolności. Marek Dubieniecki, ojciec i obrońca Dubienieckiego, zaproponował 600 tys. zł...

 • "Katyń": Cisza po premierze

  Uroczysta premiera filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy odbyła się w poniedziałek w warszawskim Teatrze Wielkim. Wśród gości byli przedstawiciele władz Polski, artyści, politycy i rodziny ofiar Katynia.

 • ...róż. Nietrudno odgadnąć, od kogo je dostaje. Poczucie, że ma się na kim oprzeć i na kogo liczyć, jest jej teraz bardzo potrzebne. Przeżycia ostatnich tygodni były dla niej bowiem niezwykle trudne(...) decyzje zbyt pochopnie. "Marta szybko wyszła za mąż, co było dla nas pewnym zaskoczeniem. Nie musiała chwytać pierwszej możliwej okazji" - pisał z goryczą w książce "Polska naszych marzeń". Córka Lecha...

 • "Katyń": Uroczysta premiera

  W warszawskim Teatrze Wielkim rozpoczęła się uroczysta premiera filmu Andrzeja Wajdy "Katyń".

 • Marta Kaczyńska nie spodziewała się. Nieoczekiwany cios od męża!

  Najbliższe miesiące oznaczają dla Marty Kaczyńskiej (36 l.) nerwy i wojnę w sądzie. Marcin Dubieniecki (36 l.) straszy ją, że będzie przeciągał rozwód i zażąda orzeczenia jej winy.

 • Czy papież nas zaskoczy?

  Czy wiecie, że papież w Watykanie odprawiał egzorcyzmy, a Japończycy nauczyli się dla niego śpiewać po polsku piosenkę "Góralu czy ci nie żal"? Między innymi tego dowiadujemy się z filmu "Świadectwo". Ten fabularyzowany dokument jest jednak opowieścią głównie dla Polaków. My na pewno wzruszymy się, oglądając tę produkcję.

Zdjęcia na temat: były mąż kaczyńskiej