• Informacje na temat:

  były mąż kśiążkiewicz

Artykuły na temat: były mąż kśiążkiewicz
 • Weronika Książkiewicz: Czy da się zamknąć w złotej klatce?

  ...jego wielbicielki.  Powiedziała, że mąż zamknął ją w „złotej klatce” i podcinał skrzydła. "Trwała wojna, nigdy nie byłam wolna" – opowiada Ewa, która w małżeństwie z aktorem przeżyła ponad 20 lat(...) przebudzeniu ją przeciąć" – zwierza się publicznie Ewa Bukowska. Czas pokaże, czy do siebie pasują i chcą być razem. Niektórzy mówią jednak, że wyznania byłych żon zawsze są pełne żalu, a wina rozpadu...

 • Hakiel jest "profesjonalistą"

  - Jest profesjonalistą, więc jak każdy profesjonalista - wymaga. Ja sobie to bardzo cenię, gorzej byłoby, gdyby nie był wymagający. Wtedy byłabym bardziej zestresowana. A nie było z tym tak źle, myślę że w dużej mierze dzięki naszej pracy - Dorota Deląg nie szczędziła pochwał swemu partnerowi w "Tańcu z gwiazdami" - Marcinowi Hakielowi.

 • Weronika Książkiewicz dementuje plotki na temat swojego związku!

  Niedawno media informowały, że Weronika Książkiewicz (33 l.) wychodzi za mąż za Mitję Okrona. Ona jednak twierdzi, że… nigdy nawet nie byli parą!

 • Co do czego zdolna jest żona, gdy dowie się, że mąż ją zdradza? O tym przekona się podkomisarz Robert "Łapka" Nimski (Michał Żurawski, 29 l.) z serial u "Pitbull".

 • Książkiewicz wychodzi za mąż

  Gdy okazało się, że Weronika Książkiewicz jest w ciąży, jej partner, 44-letni Krzysztof Latek podjął męską decyzję i oświadczył się aktorce. Ślub najprawdopodobniej odbędzie się jeszcze przed porodem.

 • Skrzynecka intymnie z Lindą

  Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serial u "I kto tu rządzi". W sitcomie pojawi się nowa postać, grana przez Katarzynę Skrzynecką.

 • Weronika Książkiewicz ma nowego faceta?

  I czy to możliwe, by był nim Sambor Czarnota , mąż Weroniki w serialowej "Rezydencji"?

 • Jednak nie zagra Alexis?

  Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do "Rezydencji", czyli polskiej wersji "Dynastii". I choć znamy już nazwiska większości odtwarzających główne role aktorów, wciąż nie wiadomo kto wcieli się w postać polskiej odpowiedniczki demonicznej Alexis.

 • Książkiewicz nie wróci do pracy po porodzie

  Książkiewicz wychodzi za mąż...

 • Trudne życie bogaczy

  Ruszyły zdjęcia do polskiej "Dynastii"! Czy serial z udziałem Grażyny Szapołowskiej, Małgorzaty Pieczyńskiej, Jerzego Zelnika i Anny Cieślak ma szansę na tak wielki sukces, jak jego amerykański pierwowzór?

Wideo na temat: były mąż kśiążkiewicz
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.