• Informacje na temat:

  były mąż nie płaci

Artykuły na temat: były mąż nie płaci
 • Isabela Olchowicz wściekła. Kazimierz Marcinkiewicz nie płaci jej alimentów

  Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (36 l.) twierdzi, że były mąż Kazimierz Marcinkiewicz (58 l.) nie chce płacić jej alimentów.

 • Ojciec Cory'ego Monteitha nie dostanie w spadku ani centa?

  Zmarły w 2013 roku kanadyjski aktor i wokalista Cory Monteith w wieku dziewięciu lat został opuszczony przez ojca. Może to mieć kluczowe znaczenie w przedłużającym się postępowaniu spadkowym.

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz dalej oskarża Kazimierza. "Nie płaci mi regularnie"

  Niby oboje chcą uwolnić się od siebie na zawsze, ale nic nie wskazuje na to, żeby miało to szybko nastąpić! Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) udzieliła wywiadu, w którym utrzymuje, że były mąż ma wobec niej dług. Obiecuje też, że… wyda kolejną książkę.

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.

 • Artur Żmijewski: Mąż na pełen etat

  Ostatnio prawie nie widuje swojej żony, bo podjęła się nowego ambitnego wyzwania. Za to on stał się perfekcyjnym panem domu!

 • Barbara Sass-Zdort: Specjalistka od silnych kobiet

  Długo czekała na debiut. Potem pracowała tak dużo, bo chciała nadgonić stracony czas.

 • Kazimierz Marcinkiewicz będzie płacił Isabel alimenty?

  ...kocha i musi od niego jak najszybciej odejść. Oskarżyła go też, że lansował się na jej wypadku, którego doznała pod koniec ubiegłego roku. "Super Express" informuje, że być może były mąż będzie musiał(...)Choć o rozwodzie byłego premiera ze sporo młodszą żoną spekulowało się od miesięcy, dopiero niedawno okazało się, że nie były do tylko plotki. Doniesienia mediów potwierdziła sama Isabel, która nie...

 • Gwiazdor nie płaci alimentów

  Raper Nas nie płaci alimentów byłej żonie, piosenkarce Kelis.

 • Mąż Tori Spelling pozwany przez byłą żonę!

  ...nie płaci alimentów! Zagraniczne tabloidy donoszą, że kobieta pozwała McDermotta i zamierza za pomocą sądu wyegzekwować dług. Można mieć jednak wątpliwości, czy uda jej się odzyskać pieniądze(...)Małżeństwo Tori Spelling jakiś czas temu przechodziło poważny kryzys. Wszystko przez zdrady jej męża, którego, jak sama przyznała, nie potrafiła w żaden sposób zadowolić. Para jednak wszystko sobie...

 • Były mąż bliżej Bullock

  Jesse James, były mąż Sandry Bullock, zakupił wartą dwa miliony dolarów posiadłość w Teksasie, aby być bliżej swojego syna - Louisa, którego adoptował wraz z 45-letnią aktorką.

Wideo na temat: były mąż nie płaci
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

Dyskusje na temat: były mąż nie płaci
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  Z pokręconym człowiekiem nie można się porozumieć. Mój NA-SZCZĘŚCIE-JUŻ-TYLKO-BYŁY-MĄŻ po naszym rozstaniu rozsiewał informacje, że utrudniam mu kontakty z dziećmi, nie wpuszczam do domu, a on(...) razu . Zapytany o alimenty, stwierdził, że może płacić 150 zł na oboje. Od rozwodu minęły 3 lata, nie płaci grosza. Dzieci nie widział 6 lat. Z pokręconym nie można się dogadać, powiadam Ci.