• Informacje na temat:

  bynes

Artykuły na temat: bynes
 • Amanda Bynes wraca na odwyk!

  W ostatnich latach Amanda Bynes, wzbudza zainteresowanie jedynie swoim wyglądem. Aktorka uzależniła się od zabiegów medycyny estetycznej, a w ostatnich latach dość znacznie utyła. Dziś w niczym nie przypomina już młodej, ślicznej i niewinnej nastolatki z filmów dla młodzieży...

 • Siostry z Manhattanu

  Już niedługo pojawi się w polskiej telewizji nowy serial z gwiazdą "Beverly Hills 90210" - Jennie Garth. W serialu komediowym "Siostrzyczki" partneruje jej Amanda Bynes.

 • "Siostrzyczki": Amanda Bynes na samym dnie

  ...​Amanda Bynes, dziecięca gwiazda, która zasłynęła rolami w filmach dla nastolatków ("Łatwa dziewczyna", "Ona to on", "Rozbitkowie") czy seriali komediowych ("Siostrzyczki", "Szał na Amandę") obecnie bardziej niż ze swoich osiągnięć zawodowych, znana jest z wyskoków i skandali.

 • Dzięcięcy gwiazdor poucza koleżanki

  Frankie Muniz, była dziecięca gwiazda, namawia swoje koleżanki Amandę Bynes i Lindsay Lohan, aby wycofały się na razie z Hollywood, by mogły ponownie odzyskać kontrolę nad swoim życiem po ich trudnych przejściach z prawem oraz problemach osobistych.

 • Gdy życie przerasta...

  ...  To było tylko kwestią czasu. 24 lipca Amanda Bynes (27 l.) trafiła na przymusowe leczenie psychiatryczne po tym, jak podpaliła garaż sąsiadki, a następnie w sklepie, w części dla pracowników(...) na autostradzie w samochód, po czym uciekła z miejsca kraksy. Sytuacja powtórzyła się na początku czerwca. 6 czerwca sąd oficjalnie postawił Bynes zarzuty. Aktorka zareagowała, apelując na...

 • Michelle Pfeiffer i "Lakier do włosów"

  Michelle Pfeiffer dołączyła do licznej już obsady nowej wersji musicalu "Lakier do włosów". Gwiazda zagra u boku Johna Travolty ( "Pulp fiction" ), Queen Latifah i Amandy Bynes ( "Ona to on" ).

 • Nie ma jak u mamy

  Lynn Harless, matka Justina Timberlake'a, zwyciężyła w sondażu na najlepszą mamę w show biznesie. Zabawę przeprowadził amerykański magazyn "In Touch".

 • Nagrody Nickelodeon przyznane!

  W Santa Monica, w Kalifornii, 12 kwietnia, odbyło się wręczenie nagród Nickelodeon Kids' Choice Awards za rok 2003. Wyróżnienia przyznają dzieci, widzowie amerykańskiej stacji telewizyjnej Nickelodeon. Impreza została zorganizowana już po raz szesnasty.

 • Dzieciaki lubią Nemo

  W niedzielę wieczorem, 4 kwietnia, w Los Angeles, wręczono nagrody Kids' Choice Awards, przyznawane przez dzieci w kategoriach filmowych, telewizyjnych, sportowych i muzycznych. Młodzi jurorzy za najlepszy film 2003 roku uznali przebój "Gdzie jest Nemo" . Mali widzowie i słuchacze mogli oddawać głosy na swoich faworytów za pośrednictwem sieci telefonicznej i Internetu.

 • Od gwiazdy dla dzieci do symbolu seksu

  Kiedyś byli gwiazdami programów dla najmłodszych. Dziś są symbolami seksu i najbardziej pożądanymi celebrytami na globie.

Wideo na temat: bynes
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

Dyskusje na temat: bynes