• Informacje na temat:

  cage wampir

Artykuły na temat: cage wampir
 • Zagraniczne premiery jesieni

  ...również serial "Egzorcysta" (czyli kolejny remake). Luke Cage 30 września na Netflixie startuje "Luke Cage". Nie możemy się już doczekać! 2 października HBO rozpoczyna emisję serialu(...), Pamiętniki Wampirów Trzeci sezon "Black Mirror" będzie dostępny na Netflixie 21 października. Sezon trzeci będzie składał się z sześciu odcinków zatytułowanych "San Junipero", "Shut Up and Dance", "Nosedive...

 • Wampiry powracają

  We wtorek, 19 grudnia, wieczorem, w Egyptian Theater w Hollywood, odbyła się premiera filmu "Shadow Of The Vampire". Na pokazie pojawili się twórcy obrazu: Willem Dafoe, odtwórca głównej roli, Nicolas Cage, producent i Elias Merhige, reżyser.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  .... Prywatnie, od dwóch lat, jest żoną Roberta Godleya i matką niespełna rocznego syna Bennetta Roberta. Peter MacNicol, czyli John Cage Peter MacNicol posiada wszechstronny talent aktorski, a w jego(...) “Rodzina Addamsów 2", “Gorączka", “Niespełnione obietnice", “Dracula: Wampiry bez zębów" czy ostatnio w nominowanym do nagrody Emmy filmie telewizyjnym "Zmiana w grze". Za rolę w “Ally McBeal" został...

 • Nieśmiertelny Nicolas Cage

  "Nicolas Cage jest wampirem" - taki tytuł nosi zdjęcie z 1870 roku, które przedstawia człowieka łudząco podobnego do aktora. Sprzedawca, który wystawia to zdjęcie na aukcji, jest przekonany, że mężczyzna ze zdjęcia to gwiazdor we własnej osobie.

 • Cage trafi do więzienia

  Nicolas Cage i reżyser John Carpenter ("Oni żyją", "Coś", "Łowcy wampirów") wspólnie będą pracować przy filmie "Scared Straight".

 • Nicolas Cage: Aktor, który zjadł karalucha

  "Od zawsze chciałem być aktorem" - mówi gwiazdor Hollywood Nicolas Cage, który obchodzi w poniedziałek 49 urodziny. Nie każdy wie, że aktor jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli. Jednak to nie wuj namówił go do aktorstwa.

 • Nicolas Cage: 40 lat minęło

  Nicolas Cage ( "Peggy Sue wyszła za mąż" , "Zostawić Las Vegas", "Adaptacja" ) skończył w piątek, 7 stycznia, 40 lat. Amerykański dziennikarz Andrew Millar zapytał aktora, czy ma jakieś szczególne przemyślenia związane z tą datą. "Z dużą nadzieją patrzę w przyszłość, choć większość czasu spędzam myśląc o teraźniejszości" - oświadczył hollywoodzki gwiazdor.

 • Nicolas Cage w adaptacji gry

  Nicolas Cage ( "Adaptacja" ) zagra w dynamicznym filmie "Dead to Rights". Będzie to adaptacja popularnej gry akcji z firmy Namco, o byłym policjancie szukającym morderców swojego ojca. Pod koniec przyszłego roku do sklepów trafi druga część gry.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend na ekranach polskich kin zadebiutują: "Bliżej" - najnowszy film Mike'a Nicholsa, "Niezwyciężony" - opowieść Wernera Herzoga o żydowskim siłaczu, "Dziwka" - hiszpański dokument fabularyzowany, "Skarb narodów" - przygodowa produkcja o poszukiwaniu skarbów, "Blade: Mroczna Trójca" - trzecia część horroru o łowcach wampirów.

 • Najgorzej ubrany aktor

  Choć widnieje na szczytach list najseksowniejszych aktorów, tym razem mu się nie udało. Robert Pattinson został przez magazyn "Esquire" ogłoszony najgorzej ubranym mężczyzną Hollywood.