• Informacje na temat:

  cała afera

Artykuły na temat: cała afera
 • Afera z gwoździem nie ma końca! TVP żąda sprostowania od "Pana Ząbka" i grozi sądem!

  Trzeba przyznać, że cała afera z gwoździem zaczyna być już nieco kuriozalna! Okazuje się, że władze TVP mają dość wypowiedzi iluzjonisty, który w rozmowie z tabloidami nie wypierał się tego, że przebicie ręki Rogalskiej gwoździem było ściemą! Nie pomogły zapewnienia Marzeny i ekipy śniadaniówki, że do wypadku doszło naprawdę. Wielu jednak wciąż to nie przekonało. Wczoraj "Super Express" dołączył...

 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

 • "Na Wspólnej": Cała prawda o Brwinowskiej

  ​Znana aktorka dla rozgłosu i dużych pieniędzy wywoła wielki skandal ze sobą w roli głównej. Smolny ją zdemaskuje, osiągając tym samym niebywały sukces wydawniczy i finansowy.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • "Na Wspólnej": Afera w szkole Danki

  Afera w szkole Danki - nauczyciel podbity przez ucznia! Do Marcina - młodego nauczyciela fizyki - podbiega uczeń i... uderza go pięścią w twarz! Okazuje się, że jest to Olek, chłopak Doroty. Całą sytuację widzi Danka - próbuje się dowiedzieć co się stało. Tłumaczenia nauczyciela i ucznia pozostawiają wiele do życzenia... Ilona traci przytomność przed swoim ślubem! Dziś ślub Maksa i Ilony...

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Izabella Łukomska-Pyżalska skomentowała aferę ze swoim mężem!

  Izabella Łukomska-Pyżalska (38 l.) postanowiła skomentować aferę z udziałem swojego męża Jakuba Pyżalskiego. Czy pani prezes Warty Poznań znalazła dla niego jakieś okoliczności łagodzące?

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • Mąż Ivony Pavlović komentuje aferę z Rafałem Maserakiem i Angeliką Muchą!

  ..., która jest bardzo młodą osobą. Czyli napisały to dzieci. Cała ta sprawa to naprawdę wiele hałasu o nic". Dodał również, że "Relacje Iwony z Rafałem zawsze były w porządku i nadal takie pozostaną...

 • Anja Rubik w Cannes i kontrowersje związane z obcasami

  Anja Rubik pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jak zwykle topmodelka wzbudziła wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Szeroko komentowane są również zasady obowiązauję gości, które wprowadzili organizatorzy festiwalu.

Zdjęcia na temat: cała afera
Wideo na temat: cała afera
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1723.

  Stremowany Stefan jedzie z Tolkiem na plan paradokumentu. Na miejscu okazuje się, że Górka nie nadaje się do roli amanta, której się nauczył. Reżyser obsadza go więc jako mordercę. Oliwka i Kajtek dręczą się sytuacją przebywającego w areszcie Eryka. Oboje uważają, że przyjaciel postąpił źle, ale za całą aferę obwiniają geografa. Tymczasem Milewicz musi wytłumaczyć się przed Gwizdoń z odwiedzin w mieszkaniu uczennicy. Jakby tego było mało, pod szkołą na Roberta czeka Sebastian. Kowalski każe...

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Cezary Pazura o aferze szantażowej

  Sąd wydał wyrok w sprawie tzw. afery szantażowej. Cezary Pazura na razie nie chce go komentować. Aktor przyznaje jednak, że w tej sprawie pokrzywdzonych jest wiele osób, a za całe zamieszanie odpowiedzialny jest 33–letni Tomasz J., który najpierw miał szantażować aktora ujawnieniem filmu erotycznego, a później chciał sprzedać w internecie nagrania, które rzekomo miały skompromitować Pazurę.

 • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

  Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Osiedle Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie...

Dyskusje na temat: cała afera
 • Re: "M jak miłość": Nowy bohater i gorączka uczuć!

  Gdyby nie Goska to cała afera byłaby o wiele mniejsza

 • Re: "M jak miłość": Znowu się zakocha

  się kolejny odcinek serialu o garach i przewijaniu dzieci. Bartuś odparzył sobie pupcie. Ho ho! Malwinka aktualnie kaszle. Ho ho! Bożenka nie umyła rączek! Ho ho! Oooo jest afera. Kobiety 21 wieku(...) was wychowało morze. Bo tak, nie chcę was znowu obrarzać ale po takich filmach gadacie jak ta cała Marcysia. Dobrze muwie, nie?"

 • Re: "Klan" wygrał z "Leśniczówką" i znów będzie emitowany pięć razy w tygodniu!

  i przewijaniu dzieci. Bartuś odparzył sobie pupcie. Ho ho! Malwinka aktualnie kaszle. Ho ho! Bożenka nie umyła rączek! Ho ho! Oooo jest afera. Kobiety 21 wieku spłycajom się na serialach. A ja w tym(...) chcę was znowu obrarzać ale po takich filmach gadacie jak ta cała Marcysia. Dobrze muwie, nie?"

 • Re: "M jak miłość": Joanna Kuberska: To jest jej czas!

  i przewijaniu dzieci. Bartuś odparzył sobie pupcie. Ho ho! Malwinka aktualnie kaszle. Ho ho! Bożenka nie umyła rączek! Ho ho! Oooo jest afera. Kobiety 21 wieku spłycajom się na serialach. A ja w tym(...) chcę was znowu obrarzać ale po takich filmach gadacie jak ta cała Marcysia. Dobrze muwie, nie?"

 • Re: "M jak miłość": Ala ucieknie od męża do Gdyni! Z powodu Madzi!

  z przefarbowanymi włosami i lewymi dokumentami które ktoś mu dostarczył... Zaraz potem zbiegła ofiara innego zbola - przetrzymywana latami. Wybuchła afera i zaczęła się ogólnoświatowa nagonka na(...) świetnie nadają się na kozła ofiarnego. A media zadbają by nie kojarzyli się z homoseksualistami. Wydaje mi się że gdyby dutroux okazał się pedofilem homoseksualnym to zapewne cała sprawa zostałby

 • Re: Seksualna afera "Na Wspólnej"

  Nawet głupi by nie uwierzyl że Cieslik m ógł to zrobić to wyjątkowo spokojny człowiek a ta cała Zosia to okropne babsko niby młoda a wygląda staro i jest okropna wywalić ją z tego serialu!