• Informacje na temat:

  cała ameryka

Artykuły na temat: cała ameryka
 • "Blondynka": Sławomir Zapała znalazł żonę w... Ameryce

  ...amerykańskiej knajpie dla kierowców TIR-ów - pracowała Magda... - Nie wiedziałem, że jest Polką i zacząłem do niej mówić po hiszpańsku - wspomina Sławomir. - Podałam mu ruskie pierogi i dopiero...

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

 • Ta historia wstrząsnęła całą Ameryką! Umierają na raka i proszą o ratunek dla swoich dzieci!

  Dramat amerykańskiej rodziny o polskich korzeniach. Schelby Offrinks (z domu Tomczak) i jej mąż walczą z chorobami nowotworowymi. Ich dzieci wkrótce mogą zostać sierotami!

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • "M jak miłość": Sama przez Amerykę Południową

  Marcjanna Lelek wyruszyła na 2-miesięczną wyprawę, aby poznać samą siebie. Na szczęście ta przygoda nie miała wpływu na pracę aktorki, która wróciła do kraju i znów pojawiła się na planie serialu. Jak tanio przeżyć w Peru, Chile, Argentynie i Boliwii, radzi Natalia z „M jak miłość”.

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Tomasz Lis szuka pracy w Ameryce. Emigruje z Polski?

  ...nawiązał kiedy był tam korespondentem TVP. Ma mnóstwo znajomych w amerykańskich mediach i prowadzi wiele rozmów z Amerykanami. Marzy mu się praca korespondenta z Polski a nawet Europy Środkowej dla amerykańskiej telewizji - zdradza "Dobremu Tygodniowi" znajomy Lisów. W staraniach o nową pracę wspiera gwiazdora żona Hanna (45 l.), która także czuje się zagrożona. - Hania wie, że jej osoba...

 • Zabójca "snajpera" skazany na dożywocie

  Eddie Ray Routh został we wtorek, 24 lutego, skazany na dożywotnie więzienie, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia, za zabójstwo słynnego amerykańskiego snajpera Chrisa Kyle'a i jego przyjaciela.

 • Marlena Dietrich i Edith Piaf: o tym romansie plotkowało całe środowisko

  Cała na czarno, wydawała się jeszcze bardziej lodowata niż zazwyczaj. Bladą upudrowaną twarz, oprócz starannie schowanych za uszami taśm liftingujących, ściągał żal, chociaż wymalowane czarną(...) występowała w USA. To miał być oszałamiający sukces, ten sam program we Francji budził zachwyt przy pełnych salach. Amerykanie jednak wychodzili zawiedzeni. - Gdzie pióra? Gdzie cekiny? I czemu ta mała...

 • Sandra Bullock pomoże wybrać prezydenta

  W Nowym Orleanie trwają zdjęcia do reżyserowanej przez Davida Gordona Greena ("Boski chillout") filmowej adaptacji cieszącego się uznaniem krytyków dokumentu "Our Brand is Crisis", w której wystąpią zdobywcy Oscarów Sandra Bullock ("Wielki Mike. The Blind Side") oraz Billy Bob Thornton ("Blizny przeszłości").

Zdjęcia na temat: cała ameryka
 • Kara DioGuardi
Wideo na temat: cała ameryka
 • Małgorzata Pieczyńska pokazała syna

  Małgorzata Pieczyńska pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN" ze swoim synem Wiktorem Wróblewskim. Chłopak opowiedział o swoim życiu, które dzieli między Szwecję a Amerykę Środkową. - Mam hobby. Instaluję zbiorniki na deszczówkę dla Indian i szkół. W tym roku udało mi się wybudować całą szkołę - przyznał. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

  Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg - Zimowy żołnierz...

 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.

Dyskusje na temat: cała ameryka
 • Re: "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  Cała Ameryka północna i południowa się zatrzymała,ruch na ulicach,telewizje nawet zakłady pracy na godz.wstrzymały produkcję na wieść,że w Polsce Kożuchowska jest zapłodniona i będzie widoczny gołym okiem brzuch.Na całym świecie oglądających bzdety mydlane nazywają idiotami,to i w Polsce można z dużą dokładnością sprawdzić idiotyzm narodu.

 • Czwarty sezon powinien być ostatnim

  Według mnie to jest idealny finał do zakończenia serialu. Jeśli postanowią zrobić kolejny sezon to zapewne stwierdzą, że Dex był przemęczony i ta cała sytuacja była tylko jego podświadomym wymysłem(...) 5 sezonu, to jest Ameryka, już prędzej w Polsce taki pomysł(partactwo) może szybciej powstać,pożyjemy zobaczymy...