• Informacje na temat:

  cała europa

Artykuły na temat: cała europa
 • "Wspaniałe stulecie": Zakochany w niewolnicy

  W XVI wieku Sulejmana bała się cała Europa. Tymczasem on stracił głowę dla jasnowłosej branki o przydomku Roksolana. Zawładnęła jego sercem i stała się legendą swoich czasów.

 • Electronic Beats znów w Warszawie

  27 lutego festiwal Electronic Beats po raz kolejny zagości w Warszawie. Impreza odbędzie się w klubach Palladium oraz Basen.

 • Góralem jest się całe życie!

  Jan Wieczorkowski, czyli Władek Konarski z „Czasu honoru”, był kiedyś zapalonym podróżnikiem. Samotnie przemierzył niemal całą Europę i Stany Zjednoczone.

 • Kamil Kula: Zakochany salowy

  - Prawdziwe uczucie pokona największe trudności - zapewnia Kamil Kula, który w serialu "Na dobre i na złe" gra zakochanego salowego. - Szczepan jest wytrwały i nie odpuści - mówi o swoim bohaterze. - Dla miłości gotowy jest zrobić wszystko.

 • Witaj, Europo

  Dr Kidler i dr Wstrząs podczas operacji znajdują w gazecie ogłoszenie o pracy w Unii Europejskiej i postanawiają wyjechać. Zwalniają się z pracy w szpitalu....

 • Linkin Park wracają do Polski

  Amerykańska grupa rockowa będzie kolejną gwiazdą, która wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się 25 sierpnia.

 • Kevin Aiston po raz piąty został ojcem. Pokazał maleństwo!

  Znany z programu "Europa da się lubić" Kevin Aiston (45 l.) powitał na świecie swoją piątą córkę - drugą z obecną żoną Aleksandrą Jędrzejewską.

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Hanna i Tomasz Lis przechodzą poważny kryzys w związku?!

  Zawsze mieli podobne poglądy na życie. Wspólnie pokonywali problemy. Ale ostatnio ostro się spierają. Poróżniła ich sprawa, którą żyje cała Polska.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

Zdjęcia na temat: cała europa
Wideo na temat: cała europa
 • Nietykalni

  Komedia, na punkcie której oszalała cała Europa. "Nietykalni" biją rekordy popularności w Europie: oczarowali już 25 milionów widzów! Światowa krytyka nazwała film komediowym arcydziełem. "Nietykalni" już wkrótce mają szansę stać się najbardziej kasowym francuskim filmem wszech czasów, bijąc wynik takich przebojów jak "Jeszcze dalej niż północ", czy "Amelia". Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z...

 • Ponad nami tylko niebo

  Laureat tegorocznego MFF w Berlinie (nagroda Europa Cinemas Label). Emocjonująca, pełna ambiwalentnych emocji opowieść o życiu, którego nie było. Po śmierci ukochanego męża Martha dowiaduje się, że tak naprawdę nigdy go nie znała; że był zupełnie innym człowiekiem. Martha związuje się z mężczyzną, który z jakiegoś powodu przypomina jej byłego męża, ale nic już nie jest takie samo. Schomburg, debiutant w pełnometrażowej fabule, prowadzi swój film pewną ręką. Umiejętnie podkreśla targające...

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

Dyskusje na temat: cała europa
 • Re: Wspaniałe stulecie

  Bo cała Europa byłaby muzułmańska.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Do obsady powraca Ryszard Kotys!

  My w Polsce nie lubimy emigrantów. I cała Europa o tym wie.

 • Re: "Nadzieja i miłość": Bunt przeciwko tradycji

  Co tu się dzieje? Jesteśmy krajem katolickim, podobnie jak cała Europa a w TV kolejny, chyba piąty serial turecki (muzułmański). Kto to ogląda i jakich wartości się uczy? Quo vadis Europo?

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Moda w szesnastowiecznej Turcji

  Jakim cudem cała europa ogląda serial o tureckich islamistach, przygotowuje grunt pod najazd islamistów?

 • Re: "Polskie drogi": Wojenna zawierucha

  Tak idioto a ze mną pewnie cała Europa Zachodnia za którą jestem w tyle kilkadziesiąt lat właśnie dzięki PRL-owi.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Moda w szesnastowiecznej Turcji

  Cała Europa zafascynowana tureckimi rzeżnikami ,tak ich pięknie pokazują tak kolorowo.To co wyprawiali Turcy Otomańscy w Europie do dzisiaj widać na Bałkanach.Całe szczęście że nasze wojska na czele z Sobieskim na czele pogonili muzułmanów z naszej części Europy .

 • Re: "Grzech Fatmagül": Szalikowiec z dyplomem

  Mała, pomyliłaś nacje... Świńscy blondyni to byli w nazistowskich Niemczech... w Polsce nie ma takiego typu urody.. Jest jeden - Adamczyk ale grał właśnie Szwaba... Określenie- ''niebieskooki'' też nie dotyczy Polaków wyłącznie bo często mamy szare, zielone oczy... jak u mnie w rodzinie.. Blada jest także cała Europa północna, Irlandia Wielka Brytania.. itd. (ta rdzenna Europa o której piszę

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Miłość po turecku

  Paradoksem jest, że mimo iż tylu Turków mieszka w Niemczech (i powinni znać podstawy niemieckiego), nazwali główną bohaterkę serialu Hurrem. Podobny numer jak z rosyjskim Putinem, z którego nazwiska śmieje się cała romańska Europa od La Coruny po Triest

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Moda w szesnastowiecznej Turcji

  Bardzo wątpliwe, czy kobiety mogły tak odsłaniać piersi? Nie oglądam serialu, bo szkoda mi czasu na takie przesłodzone bajeczki, które maja osłodzić muzułmanów. Ciekawe, dlaczego tak drżała przed nimi cała ówczesna Europa,że cesarze i papiez poprosili polskiego króla Jana III Sobieskiego o pomoc?

 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  ,norwedzy,włosi cała reszta Europy wszyscy kolaborujący z hitlerem-powinni zamilknąć ze wstydu na wieki, tylko Polacy jedni w europie sie na hitlera wypieli i nie kolaborowali z nim -teraz kolaborancka europa nie może nam tego zapomnieć.