• Informacje na temat:

  cała kłótnia

Artykuły na temat: cała kłótnia
 • "M jak miłość": Ostra kłótnia Mostowiaków

  Niestety, niebawem na nowo wróci temat przyjęcia przez Barbarę (Teresa Lipowska) 30 tysięcy złotych od Katarzyny Maj (Grażyna Strachota), matki Darka (Marcel Sabat). Gorzej, bo o tych pieniądzach dowie się cała rodzina! Staną się one powodem ostrej kłótni Mostowiaków. Tym bardziej że Natalka (Marcysia Lelek) załamie się na wieść, iż jej niedoszła teściowa śmiała zapłacić za jej zniknięcie...

 • "Kto poślubi mojego syna": Jak znaleźć miłość na całe życie?

  - Doświadczenia i motywy uczestników są bardzo różne, ale wszystkim przecież chodzi o znalezienie prawdziwej miłości - przekonuje Agnieszka Jastrzębska, prowadząca nowe reality show "Kto poślubi mojego syna". Kolejny odcinek już w środę, 17 września, w TVN.

 • "Na Wspólnej": Ostra kłótnia Ziębów!

  Włodek (Mieczysław Hryniewicz) będzie miał wielki żal do Marii (Bożena Dykiel) o to, że zataiła przed nim fakt, iż Grzegorz (Leszek Lichota) przekazał pieniądze na operację Mani. - Też chciałbym cokolwiek o nim wiedzieć, skoro nie mogę go widywać! - zbuntuje się Zięba. - To nie tylko twój syn, ale także mój!

 • Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Celebruje każdą chwilę, szuka przyjemności i walczy o spełnienie. Kobieta, która ufa intuicji i robi swoje z pomocą talentu, a nie łokci.

 • "M jak miłość": Kłótnie i groźby

  Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • "Barwy szczęścia": Kłótnie, intrygi i strach

  Miłość, przemoc i fałszywe oskarżenia - kolejny tydzień z „Barwami szczęścia” zapowiada się wybuchowo! Co tym razem zobaczymy w serialu?

 • "Co było, a nie jest": Larry David traci miliard dolarów

  Trzykrotnie nominowany do Złotego Globu Larry David dzięki swojemu realizowanemu od lat serialowi "Pohamuj swój entuzjazm" jest dziś jednym z najpopularniejszych amerykańskich komików. Najnowsza komedia z jego udziałem "Co było, a nie jest" trafia dziś na płyty DVD.

 • "Na dobre i na złe": Kłótnia, bójka i… sobowtór!

  Borys odkryje, że ma sobowtóra: doktora Jakuba Grabskiego (w tej roli Maciej Zacharzewski, brat bliźniak Marcina Zacharzewskiego).

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

Zdjęcia na temat: cała kłótnia
Wideo na temat: cała kłótnia
 • "M jak miłość": Odcinek 1259.

  Mariusz - kochanek Naomi - załatwia sobie alibi, które dają mu pracownicy jego biura. Tymczasem prokurator chce zatrzymać Marcina w areszcie na całe trzy miesiące. Chodakowski wykorzystuje jednak nadarzającą się okazję i ucieka. Asia spotyka się ze swoją byłą szefową, która robi wszystko, by dziewczyna wróciła do pracy. Marzenka zaczyna szukać wymarzonej sukni na swój ślub. Przypadkiem dziewczyna odkrywa jednak, że Andrzejek chce wziąć udział w walkach MMA i między narzeczonymi znów...

 • "Przyjaciółki": Szok! Paweł ma nieślubną córkę!?

  Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) szykuje się ponownego ślubu z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Tymczasem na progu ich domu staje dziewczyna, która twierdzi, że nazywa się Zośka Strzelecka (Malwina Dubowska) i jest córką Pawła! Ta informacja wstrząsnęła Anką. Pojawienie się Zośki wywołuje kłótnię pomiędzy Pawłem i Anką. Choć to historia z początku ich znajomości, to może sporo namieszać w obecnych relacjach Anki i Pawła. Jak ma dalej wierzyć Pawłowi, skoro on oszukiwał ją całe życie! Czy...

 • Zwiastun 9. odcinka "Przyjaciółek"

  Anka mówi Pawłowi, że ich córka, Julka (Nicole Bogdanowicz), wzięła w tajemnicy ślub z Czarkiem (Kamila Kula). Paweł jest wściekły, nie wierzy, że doszło do tego „pod ich nosem”. Po rzeczowej rozmowie cała rodzina dochodzi do wniosku, że Julka z Czarkiem zamieszkają w jej rodzinnym domu. Pani Prezes Banku (Hanna Dunowska) prosi Ingę, by pomogła Francesco w urządzeniu nowego domu. Inga i Francesco

Dyskusje na temat: cała kłótnia