• Informacje na temat:

  cała masa

Artykuły na temat: cała masa
Zdjęcia na temat: cała masa
Wideo na temat: cała masa
 • Małgorzata Rozenek o wpadce w programie "Projekt Lady"!

  Małgorzata Rozenek przyznała, że w programie "Projekt Lady" jest cała masa ekstremalnych przeżyć. Jednym z nich było zabranie uczestniczek na naukę jazdy konnej. Prowadząca przyznała, że miło wielu lat doświadczenia oraz zamiłowania do jeździectwa jako jedyna spadła z konia. Jak zareagowała na swoją wpadkę? (Agencja TVN / x-news)

 • Michał Witkowski o blogerkach: Chcą, żeby im płacić. Wolą pokazy płynów niż mody!

  Michał Witkowski uważa, że w polskiej modzie brakuje konstruktywnej krytyki. Suchej nitki nie pozostawia więc na blogerkach, których w show-biznesie cała masa, i którym - zdaniem pisarza - zależy głównie na pieniądzach! – Jeszcze rok temu bardzo by się cieszyły, że są zaproszone, ale już zdążyło im się w głowie przewrócić. (...) Był pokaz mody Zienia, w tym samym dniu był pokaz płynów

 • Wiśniewski wyjaśnia, jak stracił 35 milionów i zbankrutował!

  Michał Wiśniewski (45 l.) skomentował informację o tym, że ogłosił bankructwo konsumenckie. W sumie miał stracić ponad 30 milionów złotych, które zarobił podczas całej kariery! Lider Ich Troje wyjaśnił, w jaki sposób stał się bankrutem. Obwinił przede wszystkim ludzi, którymi się otaczał i tych, którzy mieli go wykorzystać. Przyznał też, że był przez niektórych z nich okradany. "Masz całą masę 'pseudoprzydupasów' przy sobie, którzy ciągną z siebie, ile się da. Nie pilnują twoich...

Dyskusje na temat: cała masa
 • Re: Facundo Arana wciela się w serialu w Bau...

  Najlepszy serial jaki oglądałam ...a było ich cała masa

 • Re: "Przygody psa Cywila": Samorodny talent

  Zaledwie 65 lat?????????? Cała masa Polaków wyłącznie marzy, by dożyć takiego wieku.......

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  Dobry pomysł z tą wodą, bo właśnie w TVN wodolejstwa jest cała masa i coś z tym fantem trzeba zrobić.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Nowy/stary romans

  A który to Wojtek żonkę ma, bo chyba nie ten od księżniczki. Cała masa fanek sobie żyły podetnie z rozpaczy.

 • Re: "Na Wspólnej": Niewykorzystany potencjał Sylwii Gliwy

  Cała masa 40 i 50 latek ma równie ładnie ciało, nie ma co się zachwycać. Majtasy po biust by zasłonić brzuch bo to pierwszy element ciała kobiety który robi się brzydki.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Trudna współpraca

  Polecam serial "Wspaniałe stulecie". Może i nudne jak flaki z olejem, ale za to cała masa fajnych dziewczyn arabek. Ale jeśli chodzi o tych facetów, to serial powinien się nazywać "Wspaniałe stuleje".

 • Re: "Klan": Biologiczny ojciec Maćka wróci do Polski...

  Ależ jest cała masa ludzi z zespołem downa co mieszka samodzielnie, ma pracę, zarabia normalnie etc. Niepełnosprawny nie znaczny niesprawny. Kto tu zresztą jest tak naprawdę nienormalny jak nie ma tego typu wad a z trudem wiąże koniec z końcem?

 • Re: "M jak miłość": Dobre rady przed pierwszą randką

  Akurat postać Wojtka jajk najbardziej wpisuje się w realia. Samo życie. Dzisiejsze dzieci to nie tylko rzeczone samochodziki, lalki czy koniki. To cała masa dodatkowych tamatów, z zakochiwaniem się i "randkami" właśnie. Bo te dzieci są bardzo rezolutne (pewnie z niejakimi wyjątkami) w przeciwieństwie do ogółu milusińskich 10, 20, i 30 lat temu.

 • Re: "M jak miłość": Co wydarzy się po wakacjach?

  Tak tylko w czeskich serialach grali wybitni aktorzy/cudowna Janżurova,Kopecky,Menśik,Sovak/a nas aktorskie drewna!!A jest przecież cała masa dobrych aktorów ale twórcom nie chce si ich po prostu szukać!!!

 • Re: "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  Znam tamte czasy z autopsji i nie potrzeba mi do tego ani dziadków ani macherów od wciskanie, że białe nie było białe, a czarne nie było czarne. Ludzi, którzy mimo swojej akowskiej przeszłości nie doznali w PRL żadnych prześladowań, a wręcz robili karierę była cała masa... Że, trzymając się już tylko aktorów wymienię: Tadeusza Janczara ( jego ojciec też był przedwojennym zawodowym wojskowym