• Informacje na temat:

  cala prawda o komorowskiej

Artykuły na temat: cala prawda o komorowskiej
 • Joanna Senyszyn ostro o Janie Pietrzaku: "Żałosny błazen"

  Podczas swojego jubileuszu Jan Pietrzak zszokował wielu. Zażartował m.in. z Platformy Obywatelskiej, Anny Grodzkiej czy Ryszarda Petru, którego nazwał "cymbałem". Nie oszczędził też Bronisława Komorowskiego. "Z prezydenckiej kancelarii nawynosił sporo przedmiotów, prawda? Najzabawniejsze te dwa obrazki wynieśli tam. 'Gęsiarka', bo to mu żonę przypominało. To jego ulubiony portret był. I taki...

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Agata i Andrzej Dudowie starają się odbudować swoją relację

  W ostatnich miesiącach komentatorzy zauważyli niepokojące ochłodzenie relacji między Parą Prezydencką. Komentowali, że Agata Duda co prawda pojawia się u boku męża na ważnych uroczystościach, jednak trudno doszukać się ich dawnych czułych gestów.  - Relacja między prezydentem a żoną wygląda na dość chłodną. Inaczej z córką - tę obdarza spojrzeniem pełnym uczucia, podziwu - komentuje w ostatnim...

 • Janda i Komorowska z orderami

  Aktorki Krystyna Janda i Maja Komorowska zostały uhonorowane francuskim Orderem Sztuk i Literatury. Uroczystość odbyła się w poniedziałek w rezydencji ambasadora Francji w Warszawie. Wzięła w niej udział małżonka prezydenta RP Anna Komorowska.

 • Nie żyje Marian Kociniak

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych Marian Kociniak, znany m.in. z niezapomnianej roli Franka Dolasa w słynnej komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową", zmarł w czwartek, 17 marca, nad ranem w jednym z warszawskich szpitali. Artysta w ostatnim czasie chorował. Miał 80 lat.

 • Wajda odznaczony Orderem Orła Białego

  Andrzej Wajda - jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, nazywany "artystą spraw ważnych", laureat honorowego Oscara za osiągnięcia życia - został odznaczony w poniedziałek, 21 marca, przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Orderem Orła Białego.

 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  Piotrków Trybunalski zajmuje ważne miejsce na filmowej mapie Polski. Kręcono w nimu zarówno produkcje fabularne, jak i seriale.

 • Wychował Piekorz i Koszałkę

  O wszystkim decydował przypadek - tak Andrzej Fidyk wspomina swoją drogę dokumentalisty. Benefis jednego z najwybitniejszych polskich twórców filmów dokumentalnych zamknął w niedzielę, 21 listopada, I Międzynarodowy Festiwal Filmowy Regiofun w Katowicach.

 • Powstańcy jak z amerykańskich komiksów

  Powstańcy piękni i uśmiechnięci, Niemcy jako cyborgi, a może powstanie, którego wcale nie było? "Sierpień 44 nie doczekał się swojego Tarantino" - ocenia pisarz Łukasz Orbitowski, wyjaśniający w jaki sposób popkultura podejmuje temat Powstania.

 • Co w kinach? Krew, pot i łzy!

  Skandalizująca Marina Abramović w poświęconym jej dokumencie, gotowy na wszystko w imię rodziny Liam Neeson, Woody Allen jako ekspert od spraw damsko-męskich oraz zakochana i niezdecydowana Michelle Williams - to oni będą bohaterami tego weekendu w polskich kinach.